Sorum var Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,784 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aileler sıkıntı o zaman kuzum Allah yardımcın olsun balm
Onun ailesi sıkıntı onlar bozuyor benim ailem toparlamaya çalışıyor oda nereye kadar. Zaten Sivas'a geldiğimiz zamanda eşim tek başına köyünde kalır ben tek başıma ailemde kalırım ayrı ayrı. O yüzden benimle gelsede gelmesede farketmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla balım birde düşen lan hücre işte normal olsa belki sıkıntı olmaz çocuk dün gece saat 2 de bir sarardı bugun öğrendşm ki hücresi düşmüş 🤦🏻‍♀️
Dualarım her zaman sizinle bunu unutma bugünlerde geçecek inşallah. Kayra bey büyüyünce anlatırsın çok çektirdin sen bana diye 🤭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.