Hayal kırıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Hayal kırıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,427 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Hayal kırıklığı
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar eskiler belki hatırlar aile apartmanında oturuyordum kaynanamı yerlere göklere sigdiramiyordum annem gibiydi eltim evini terketti bende dün kahve makinemi paylaştım anneler günü hediyem bı hevesle mutlulukla sabah eşime bağırip çağırmış yengen kahve makinası yüzünden evini terketti abinin yuvasını yikiyorsunuz demiş eltimle hep konuşuyorum günlerdir evine dön diyorum ikna ediyorum yuva yıkacak kadar asaglik biri değilim çok gücüme gitti indim hesap sordum tek kelime edemedi internette sözler paylaştım görsün görümcem daha çok fitnelesin kaynanamı diye siz olsaydiniz napardiniz sinirden titriyorum üstüme göz göre göre iftira atiyorlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar eskiler belki hatırlar aile apartmanında oturuyordum kaynanamı yerlere göklere sigdiramiyordum annem gibiydi eltim evini terketti bende dün kahve makinemi paylaştım anneler günü hediyem bı hevesle mutlulukla sabah eşime bağırip çağırmış yengen kahve makinası yüzünden evini terketti abinin yuvasını yikiyorsunuz demiş eltimle hep konuşuyorum günlerdir evine dön diyorum ikna ediyorum yuva yıkacak kadar asaglik biri değilim çok gücüme gitti indim hesap sordum tek kelime edemedi internette sözler paylaştım görsün görümcem daha çok fitnelesin kaynanamı diye siz olsaydiniz napardiniz sinirden titriyorum üstüme göz göre göre iftira atiyorlar
Tamam da senin kahve makinen yüzünden niye evini terk ediyor Yani ben orayı anlamadım Yani sen ne yapmışsın da gelip kayınvaliden eşine bağırıp çağırmış Bence bulaşacak bir yer arıyorlar

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Tamam da senin kahve makinen yüzünden niye evini terk ediyor Yani ben orayı anlamadım Yani sen ne yapmışsın da gelip kayınvaliden eşine bağırıp çağırmış Bence bulaşacak bir yer arıyorlar
Eltimde istiyormuş evini o yüzden terketmiş sozde kadının sorunlari baska ben biliyorum konuşuyoruz sessiz sakinim ölümlü dünya diye kavga etmiyorum kimseyle sinirlerini benden cikariyorlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Eltimde istiyormuş evini o yüzden terketmiş sozde kadının sorunlari baska ben biliyorum konuşuyoruz sessiz sakinim ölümlü dünya diye kavga etmiyorum kimseyle sinirlerini benden cikariyorlar
Ona da gitsin kocası alsın canım sen mi alacaksın canım Yok ya O bahane aramış bence ortamı bozmaya çalışmış kendi çapında Yok ya böyle insanlara yüzünü göstereceğim hepsini yani susmayacaksın Susarsam böyle işte tepene binerler

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ona da gitsin kocası alsın canım sen mi alacaksın canım Yok ya O bahane aramış bence ortamı bozmaya çalışmış kendi çapında Yok ya böyle insanlara yüzünü göstereceğim hepsini yani susmayacaksın Susarsam böyle işte tepene binerler
Çok sustum büyük küçük demeden hepsi tepeme çıktı sabrım taştı bundan sonra asla kendimi ezdirmiycem

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum eşin sana almış onada kocası alsın ne saçma şey o zaman seni kıskanıyor eltin çok yazık gerçekten hiç üzülme kafana takma gereken cevapı kayanana ver kuzum
Bana en çok koyan kaynanamin dedikleri annem gibiydi oturup dertlesirdik 3 yıldır bikere kalbimi kırmamışti annesi babası boşanmış biri olarak büyüdüm yıllardır içimde yarasını taşıyorum suçlandığım şey yuva yıkmak 😭😭

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kahve makinasından ev termedilmez başka şeyler var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yağada yatırsan, balada batırsan altından yatakta yaptırsan başının üstünde de taşısan nankör insan her zaman nankördür. Sen kendini yıprattığınla kalırsın kimsenin umrunda olmaz. O kadın gittiyse belkide onların yüzünden gitti suçu sana atmaya çalışıyorlar
Katılıyorum 💞👍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok sustum büyük küçük demeden hepsi tepeme çıktı sabrım taştı bundan sonra asla kendimi ezdirmiycem
Kesinlikle Ezdirme kendini sakin dişini göster hic bir kaynanada anne gibi olmaz aninda siler seni kendinden baska kimseye güvenme esn ne diyor bu konuda onun düşüncesi nedir

Kahve makinasından ev termedilmez başka şeyler var

Katılıyorum 💞👍
Kesinlikle canim bahane yaratmis o kadin

Tüm sayfalar yüklendi.