Hayal kırıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Hayal kırıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,443 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Hayal kırıklığı
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle Ezdirme kendini sakin dişini göster hic bir kaynanada anne gibi olmaz aninda siler seni kendinden baska kimseye güvenme esn ne diyor bu konuda onun düşüncesi nedir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle canim bahane yaratmis o kadin
Gerçi kiskanc eltide çok asenamn benimkiler yılan resmen

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Yağada yatırsan, balada batırsan altından yatakta yaptırsan başının üstünde de taşısan nankör insan her zaman nankördür. Sen kendini yıprattığınla kalırsın kimsenin umrunda olmaz. O kadın gittiyse belkide onların yüzünden gitti suçu sana atmaya çalışıyorlar
Ne güzel konuşmuşsun canım tamda dediğin gibi 8 yılın birikimi bunlardan aile apartmanından biktigi için gitti üstüne basa basa da söylüyor bunların gücü bana yetiyor bana patliyorlar

Kahve makinasından ev termedilmez başka şeyler var

Katılıyorum 💞👍
Bunlar çok soğuk hastalıktan ölüp geversen bi kat yukarı çıkıp bakmazlar 3 çocuğuyla hep tek kaldı hep İzmir'den annesi koşup geldi yılların birikimi patladı kadın olan bana oldu😂😂 üstüme iftira atiyorlar susmadim bu sefer

Kahve makinasından ev termedilmez başka şeyler var

Katılıyorum 💞👍
Bunlar çok soğuk hastalıktan ölüp gebersen bi kat yukarı çıkıp bakmazlar 3 çocuğuyla hep tek kaldı hep İzmir'den annesi koşup geldi yılların birikimi patladı kadın olan bana oldu😂😂 üstüme iftira atiyorlar susmadim bu sefer

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel konuşmuşsun canım tamda dediğin gibi 8 yılın birikimi bunlardan aile apartmanından biktigi için gitti üstüne basa basa da söylüyor bunların gücü bana yetiyor bana patliyorlar

Bunlar çok soğuk hastalıktan ölüp geversen bi kat yukarı çıkıp bakmazlar 3 çocuğuyla hep tek kaldı hep İzmir'den annesi koşup geldi yılların birikimi patladı kadın olan bana oldu😂😂 üstüme iftira atiyorlar susmadim bu sefer

Bunlar çok soğuk hastalıktan ölüp gebersen bi kat yukarı çıkıp bakmazlar 3 çocuğuyla hep tek kaldı hep İzmir'den annesi koşup geldi yılların birikimi patladı kadın olan bana oldu😂😂 üstüme iftira atiyorlar susmadim bu sefer
Kadın kaçmış kurtarmış darısı sana inşallah

Arkadaşlar eskiler belki hatırlar aile apartmanında oturuyordum kaynanamı yerlere göklere sigdiramiyordum annem gibiydi eltim evini terketti bende dün kahve makinemi paylaştım anneler günü hediyem bı hevesle mutlulukla sabah eşime bağırip çağırmış yengen kahve makinası yüzünden evini terketti abinin yuvasını yikiyorsunuz demiş eltimle hep konuşuyorum günlerdir evine dön diyorum ikna ediyorum yuva yıkacak kadar asaglik biri değilim çok gücüme gitti indim hesap sordum tek kelime edemedi internette sözler paylaştım görsün görümcem daha çok fitnelesin kaynanamı diye siz olsaydiniz napardiniz sinirden titriyorum üstüme göz göre göre iftira atiyorlar
Valla bana böyle şeyler çok çocukça çok cahilce geliyor benim eltim evine ne alsa ilk bana fotoğrafını atar alışverişide çok sever sürekli biryerleri değiştirir birşeyler alış fikrimi sorar daha bir kere ne içimden ne dışımdan art birşey düşündüğüm olmamıştır ne saçma ya herkesin kesesi kendine mesela bana airfreyer sordu onlar Türkiye de yaşamıyor buradaki model ve fiyatları sordu araştırıp gönderdim. Sen olsan hangisini alırsın dedi bende ben kendime almam çünkü sağlıklı bulmuyorum ama istersen sana alıyım sen buraya gelince alıp götürürsün dedim. Ben pek alışveriş yapmayı sevmem çünkü eşya sevmiyorum evimde sade mutfağım da çok eşya beni boğuyor ama alana da hainlik yapmak ne biliyim yani nasıl bir tuhaflık nasıl bir hainlik ne mantık inan aklım almıyor herkesin maddi durumu bı kahve makinası için de evi terk etmek ne demek.

Tüm sayfalar yüklendi.