Hayal kırıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Hayal kırıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Hayal kırıklığı
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sorma bende şans yokki 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gördü görmezmi 1 dakika kucağına aldı gülmüyor bu diyip geri verdi 😂😂😂
Yusahan korkmustur🤭🤭🤣

Yusahan korkmustur🤭🤭🤣
Benim oğlum baba tarafını sevmiyor gidince 🤣🤣 ben doldurdum saniyolar hâlbuki hiç yapmam öyle şeyler oğlumda benim gibi sevmeyince sevemiyor bazen babamla niye evlendin salakmisin sen diyor 🤣🤣🤢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yusahan korkmustur🤭🤭🤣

Benim oğlum baba tarafını sevmiyor gidince 🤣🤣 ben doldurdum saniyolar hâlbuki hiç yapmam öyle şeyler oğlumda benim gibi sevmeyince sevemiyor bazen babamla niye evlendin salakmisin sen diyor 🤣🤣🤢
😧😧😧😧😲😲😲

hazmus

Kayıtlı Üye
rank
Kaç canım o apartmanda bir saniye oturma bile aynı benim kaynana seninkide böyle insanlarla aynı havayı bile soluma düşün ben bayramına bile gitmedim gerek yok Allahta 3saat yol uzaktayım yoksa ya ben onları gömecem yada onlar beni😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kurban olurum tabi yasli degilsimsinki mukemnelsin♥️
Sende öylesin bitanem teşekkür ederim ❤️

Yusahan korkmustur🤭🤭🤣

Diğer tarafı hiç görmedi ki bide kadın bişey yapmadı çocuk niye gülsün bahane aradı o kendine

😂😂😂 Yanlız olmadığıma sevindim valla aynı benimki 👶🏻
Bide erkek çocuğu anneye düşkün olur derler beni öyle kandırmışlardı😂😂😂
Banada hep öyle diyorlardı ama yalaaannnn 😂 bizimki baba aşığı çocuk ağlarken baba diye ağlıyor 😂😂😂

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben nefes almasına dahi tahammül edemiyorum ama bizimkiler zombi karının annesinin annesi yeni ölmüş annesi hâlâ hayatta kendide 65-70 yaşında tabi doğruysa. Bide kendinden büyük 2 abisi var
Kaynanandan mı bahsediyorsun neler çektirdi de kimbilir nefes almasına bile tahammül edemiyorsun ama boşver iyilik kazanacak onlar kaynana zulmü görmüş tabiri caizse ve şimdiki gelinlerin (ben de dahil)bu kadar rahatta olmalarını hazmedemiyorlar bütün olay bu bence

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanandan mı bahsediyorsun neler çektirdi de kimbilir nefes almasına bile tahammül edemiyorsun ama boşver iyilik kazanacak onlar kaynana zulmü görmüş tabiri caizse ve şimdiki gelinlerin (ben de dahil)bu kadar rahatta olmalarını hazmedemiyorlar bütün olay bu bence
Doğru söylüyorsun kocalarimiz bize değer veriyor diye kiskaniyorlar bence onlarda ask yok kaynana eziyeti vardı smdi bişey yapamıyorlar anca konusuyorlar takan da yok onları anneler gününde Kaynanalara soda almak lazım hazmetsinler bizi😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar