Hayat yorgunluğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Hayat yorgunluğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,529 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Hayat yorgunluğu
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Siz anneler beni bu kadar sevip şımarttırken benim morelim bozulmuyor rabbim hepimizin bahtını güzel eylesin canım 🥰🥰
Amin kuzum biz birbirimizi motive etmek ve mutlu etmek için buradayız hiç birimiz yanlız değiliz o yüzden 😘

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
23 Yaşındayım bilen bilir iste 2 aylık bebeğim var, önceden hayatta pozitif bakan ben artık bakamıyorum herşey üsttüme üstüme geliyor yani motor delisi olan ben hayattı dibine kadar yaşayan ben böyle ellimi kalırasım bile gelmiyor 😒 safra kesem bi yandan bebeğim bi yandan kocamla aramızdaki olan ilişkimiz hat safa yani eşimi bazen cidden boşamak istiyorum. Yani kimse boşanmak için evlenmiyor ama ilişkimiz sıfır eskisi gibi kendimle ilgilenip kendime bakamıyorum bile uykusuz yorgun bitkin gecenin ardından sadece ufacık bi tebessümle bi seni seviyorum demek bile zor geliyor adama ne kadar acı varya kendime çok kızgınım kendime çok kırgınım oysaki…
Değer kıymet bilmeyen insanlara canında can veriyorsun, seni beğenmiyorlar neden göbeğimde çatlaklar varmış onları görünce benim adamın pskolojısı bozuluyormuş benimle birlikte cinsel ilişkiye giremezmiş yani o kadar doldum o kadar bunaldım ki herşeyden artık böyle hat safaya geldim. Tamam diyorum düzeliyor bişeyler başa sar tekrar, yazık bana varya valla billa yazık kendime çok üzülüyorum gençliğimi bunlara harp ediyorum 🥲 hamileliğimi o kadar yanlız ve tek geçirdim ki annemden başka kimse yanımda yoktu hep annem aradı sordu yediğim içtiğim ayrı gitmeyen kardeşim bile aramadı birgünden birgüne o kadar acı çektim ki doğumda doğumdan sonra gebelikte artık dayanamıyordum halada öyle 🥺 ameliyat olacağım Allah nasip ederse artık ne zaman bilmiyorum ölmesek oluruz inşallah 😢 hiç bişey değil bana bişey olursa evladıma ne olur o daha çok küçük 😢 çok yanlızım dertleşecek gezecek bi arkadaşım bile yok ne kadar yazık bana dünyayı kuru kuruya yaşamaya gelmişim 🥲
Çok üzüldüm gerçekten o izler evladından bir hatıra sen kaç ay sıkıntı çek doğum yap bebek büyük ve aldığın cevap çok yazık eşine ki bunun kıymetini bilmeyecek kadar nankörmüş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar