Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,930 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
ilk neyle basladin canim bende başlıcam
Doktorumuz ilk meyve pureleriyle basla, 6 aydan sonra evde yapma yogurt ver sonra sebze purelerine basla demisti. Ben meyve filesi aldim hem dislerini kasiyor hem de meyveleri yiyor. 6 aydan sonra basladigimiz icin sabah ve oglen ancak yiyor 2 defada, 1 kasik yogurt+2 tane cici bebe+ yumurta sarisi(kayisi kivaminda) karistirip veriyorum. Aksamlari da ozel birsey yapmiyorum bizim corbalara tuz eklemeden 1 kepce ayirip sonra tuz atiyorum onu veriyorum. Simdi evde cici bebe yaparsam pekmezle karistirip yedircem. Bayramdan sonra da onun niyetine girdim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim kuzum 🥰🥰 ohh maşallah tek yesinde erkekmiydi senin kuzum
Evet erkek 😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktorumuz ilk meyve pureleriyle basla, 6 aydan sonra evde yapma yogurt ver sonra sebze purelerine basla demisti. Ben meyve filesi aldim hem dislerini kasiyor hem de meyveleri yiyor. 6 aydan sonra basladigimiz icin sabah ve oglen ancak yiyor 2 defada, 1 kasik yogurt+2 tane cici bebe+ yumurta sarisi(kayisi kivaminda) karistirip veriyorum. Aksamlari da ozel birsey yapmiyorum bizim corbalara tuz eklemeden 1 kepce ayirip sonra tuz atiyorum onu veriyorum. Simdi evde cici bebe yaparsam pekmezle karistirip yedircem. Bayramdan sonra da onun niyetine girdim.

Evet erkek 😍
Ohhh masallah pasama yarasın ❤❤🥰🥰

Sezeryan sonrası ağrı, lohusalikta sıcak basmalari ve bebisime kilo aldırmak için uğraşlar boyle geçiyor kuzum 😊 sen napiyorsun nasılsın
Kiyamam kuzum benim gecicek insallah zaman cok hizli geçiyor kuzum.inan bugun 8 ay önce bugün kizim doğmuştu arkama dönüp bakiyorumda ne cabuk geçmiş diyorum rabbim yeterki saglik versin 🤲🙏❤ bende şükür kuzum temizliğim bitti bugun lazere baslicam aksamin yemeklerini yapicam gelince hazir olsun diye🥰

Tüm sayfalar yüklendi.