Sorum var Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,775 kez görüntülenmiş, 293 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oh en güzelini yapmış bazıları gerçekten hakediyor 😂
Evet evet kız birde yaşlı insanlar uzamış sarılık ne onu ds bilmiyorlar. 😂😂teyzenin birine oturdum anlattım teyze emmesi ile ilgili bir durum değil vucudnda enfeksiyon var ondan geçmiyor diye yarım saat dil döktüm sonunda bana ne dedi dersin 😂😂.yok kızım yok sen emzir emzirmedigub için böyle oluyor demez mi 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet evet kız birde yaşlı insanlar uzamış sarılık ne onu ds bilmiyorlar. 😂😂teyzenin birine oturdum anlattım teyze emmesi ile ilgili bir durum değil vucudnda enfeksiyon var ondan geçmiyor diye yarım saat dil döktüm sonunda bana ne dedi dersin 😂😂.yok kızım yok sen emzir emzirmedigub için böyle oluyor demez mi 😂😂
Emzir diyenler, sarı tülbent, banyo suyuna altın koy, mavi ışıkta yatır daha birçok şey dediler hastanede 😂 he he diyip geçiyordum. Uzamış sarılık diyorum uzamaz niye uzasın geçer diyorlar daha ne anlatacan sen bunlara 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanında olsaydım ben yardım ederdim sana😂
O adam anne sütünü haketmiyor 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emzir diyenler, sarı tülbent, banyo suyuna altın koy, mavi ışıkta yatır daha birçok şey dediler hastanede 😂 he he diyip geçiyordum. Uzamış sarılık diyorum uzamaz niye uzasın geçer diyorlar daha ne anlatacan sen bunlara 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O adam anne sütünü haketmiyor 😂😂
Ay hele biri demez mi nasıl igrendim çocuğa kendi cisini içir dedi dedim manyak misiniz bizim bebeğinde geçmiyordu kendi yaptığı idrarı icirdik geçti dedi 🤦🏻‍♀️hiç mi yüreği sizlamadi diye düşündüm bir ara 🤦🏻‍♀️. Aynen kuzum aynen şeyi unuttun birde bize derisie sürekli altın sürün üstüne altın takın 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay hele biri demez mi nasıl igrendim çocuğa kendi cisini içir dedi dedim manyak misiniz bizim bebeğinde geçmiyordu kendi yaptığı idrarı icirdik geçti dedi 🤦🏻‍♀️hiç mi yüreği sizlamadi diye düşündüm bir ara 🤦🏻‍♀️. Aynen kuzum aynen şeyi unuttun birde bize derisie sürekli altın sürün üstüne altın takın 😂😂
Benimki altını açınca suratına işemişti ama geçmedi demekki işe yaramıyormuş. 😂 Valla her kafadan bir ses çıkıyordu şükür onu atlattık 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar