Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰

• Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
  • Toplam 187 yorum
  • Başlangıç tarihi
  • Anket Forumudur

Bu alan Sadece anket oluşturmak için kullanınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,054 kez görüntülenmiş, 187 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Görücü usulü mu severek mi evlendiniz

• Görücü usulü

Oy: 17 35.4%
  • Severek

Oy: 31 64.6%

• Kullanılan toplam oy
    48

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Senin cevabını ben biliyorum zaten elifim sıkıntı yok🤫🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim geçim versin inşallah kuzum her evlilikte oluyor mutlaka böyle atışmalar

Oh ne güzel rabbim aranızda sevgiyi daim etsin inşallah canım benim🥰❤️❤️

Yaa niye ki kuzum

Herkesin farklı farklı tanışma hikayesi varmış 🥰

Kız Allah seni güldürsün fıkra gibi olmuş😁😁
Rabbim beraber huzur ile yaşlanmayi nasip etsin inşallah canım benim ❤️
Sağol cnm sizide öyle🤗😘

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar canlarım İnsanlar doğar, büyür ve kendine bir eş bulur. Eş bulunca da önemli kısmı düğün yapıp evlenir. :) Bu ankette görücü usulü evlilikten, evlilik öncesi ilişkiye, düğün masraflarını kimin karşılayacağından ideal çocuk sayısına kadar bir çok konuda kadın ve erkeklerin ne kadar farklı düşündüğünü görmeye çalışıyoruz. Siz nasıl evlendiniz hala ilk gün ki seviyomusunuz🥰Bana sorucak olur iseniz ben eşimi çok seviyorum severek evlendik rabbim huzurumuzu daim etsin inşallah 🤲
Haydi ankete
Severek evlendim çoookkkk seviyorum ama ailesini pek değil 🤣🤣🤣🫣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar canlarım İnsanlar doğar, büyür ve kendine bir eş bulur. Eş bulunca da önemli kısmı düğün yapıp evlenir. :) Bu ankette görücü usulü evlilikten, evlilik öncesi ilişkiye, düğün masraflarını kimin karşılayacağından ideal çocuk sayısına kadar bir çok konuda kadın ve erkeklerin ne kadar farklı düşündüğünü görmeye çalışıyoruz. Siz nasıl evlendiniz hala ilk gün ki seviyomusunuz🥰Bana sorucak olur iseniz ben eşimi çok seviyorum severek evlendik rabbim huzurumuzu daim etsin inşallah 🤲
Haydi ankete
Severek evlendim canım beni. Hala da çok seviyorum rabbim bu sevgi bağını hiç koparmasın inşallah şdael çocuk sayımız. Ona göre 3 bana göre 2 😂😂tabi eğer çocuklar hep erkek olursa kız olana kadar devam da diyor 😂😂. Düğün masrafını tamamen eşim ve benim çalıştığım maaştan yapıldı 3 ay beraber çalıştık ona yardım ettim 3 ayın sonunda düğün yaptık evlendikten 3.5 ay sonra filan.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benım kı hıc bır icinizi karartmak gıbı olmasın ama anlatcak guzel bı hıkayem yok ,hıkayelerı okudumda ne guzel yasanmıslıklar var rabbım hepınızın mutlulugunu daim etsın ☺️dua edındr insallah yakında benımde guzel hıkayelrm olur ,..
Canım benim Rabbim kalbin gibi güzel bir hayat yaşamayı nasip etsin sana ummadığın yerden çiçekler açsın inşallah heo mutlu ol

Severek evlendim canım beni. Hala da çok seviyorum rabbim bu sevgi bağını hiç koparmasın inşallah şdael çocuk sayımız. Ona göre 3 bana göre 2 😂😂tabi eğer çocuklar hep erkek olursa kız olana kadar devam da diyor 😂😂. Düğün masrafını tamamen eşim ve benim çalıştığım maaştan yapıldı 3 ay beraber çalıştık ona yardım ettim 3 ayın sonunda düğün yaptık evlendikten 3.5 ay sonra filan.
Maşallah kuzum ne güzel eşine destek de olmuşsun eşin çok şanslı 🥰
Ooo demek ki kız olana kadar devam rabbim gönlüne göre versin inşallah
Sevginiz huzurunuz mutluluğunuz daim olsun inşaallah

Severek evlendim çoookkkk seviyorum ama ailesini pek değil 🤣🤣🤣🫣
Ailesini boşver eşini seviyor isen eşinde seni seviyor ise tamamdır canım gerisi boş gerçekten rabbim sevginizi daim etsin huzur mutluluk nasip etsin inşallah

He ya hiç deme vAlla öbür gebeliğim virüs çıktı bende deprem oldu düğünde darbe eşim hiç şans bizde dio 😂
Yaaa kıyamam ya Rabbim geleceğinizi aydınlık eylesin inşallah bir ömür mutlu olun

Sağol cnm sizide öyle🤗😘
Rica ederim amin amin kuzum

Rica ederim canım benim benim hayatımda yeni açılan ilk sayfadan kısaca özet geçtim
İyi yaptın canım benim ❤️🥰

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Haydi ankete
Biz markette tanıştık, arkadaşım kasiyerdi, eşim reyondaydı.Arkadaşım ille gel diye tutturdu meğerse bizi yakıştırmış sonradan söyledi.Eşim de beğenip numaramı istemiş, başta vermek istemedim benden 3 yaş küçük eşim bir de eli yüzü düzgündü bütün marketin kızları etrafındaydı dedim bu harcar beni 😅.Arkadaşım ertesi günü ben istifa edicem deyince düşündüm amaan ne olacak vereyim numaramı olmadı engellerim diye 8 sene oldu 😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Biz markette tanıştık, arkadaşım kasiyerdi, eşim reyondaydı.Arkadaşım ille gel diye tutturdu meğerse bizi yakıştırmış sonradan söyledi.Eşim de beğenip numaramı istemiş, başta vermek istemedim benden 3 yaş küçük eşim bir de eli yüzü düzgündü bütün marketin kızları etrafındaydı dedim bu harcar beni 😅.Arkadaşım ertesi günü ben istifa edicem deyince düşündüm amaan ne olacak vereyim numaramı olmadı engellerim diye 8 sene oldu 😅
Hey maşallah kuzum markette tanışmak da ayrı bir hava katmış 🤣🤣rabbim nice nice yıllari beraber geçirmenizi nasip etsin inşallah

Hayırlı günler canım kız bizimki karışık birbirimizi gösterdiler beğendik o günden beri konuştuk evgili olduk 40 gün sonra falan istediler 😂 görücü ve severek ortak keşke ortası bir şey olsa 😂😂

Amin amin inşallah ne kadar güzel rabbim ağzınızin tadını bozmasın canm ❤️
Amin canım benim Allah razı olsun ❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hey maşallah kuzum markette tanışmak da ayrı bir hava katmış 🤣🤣rabbim nice nice yıllari beraber geçirmenizi nasip etsin inşallah

Amin canım benim Allah razı olsun ❤️
Reyondan seçtim aldım 😅 Amin rabbim cümlemizi sevdiklerinden ayırmasın 🙏🏼🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar