Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰

• Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
  • Toplam 187 yorum
  • Başlangıç tarihi
  • Anket Forumudur

Bu alan Sadece anket oluşturmak için kullanınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,053 kez görüntülenmiş, 187 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Haydi kızlar modumuz yükselsin biraz uygulamaya ses gelsin sıkıldım 🥰
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Görücü usulü mu severek mi evlendiniz

• Görücü usulü

Oy: 17 35.4%
  • Severek

Oy: 31 64.6%

• Kullanılan toplam oy
    48

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canım benim çok zor evinden yurdundan ayrılmak ama artık mecbur kaldık çocuklar çok korkuyorlar dı ben orduzu gelincik tepesindeydim 1 sene önce kuradan ev çıkmıştı bana daha yeni geçtim evime deprem oldu evimde sorun yok ama çocuklar gitmek istemiyorlar😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun inşallah hepsi geçecek tez zamanda rabbim kavuştursun buna şükür eşimde istanbulda haftada bir geliyor yanımıza
Amin amin inşallah Allah can sağlığı versin canım benim ❤️ evet çok zor bnm oğlumda dün gece rüyasında gördü yine depremi kitlendi kaldı asla Malatyaya gitmem dio giderrsem de konteyner e dio eve asla girmem dio köydeki ev ağır hasarlı malatya da ki ev hafif hasarlı köy garajınn oradaydı sana da üzüldüm şans nasip kız vAlla 😢 amin inşallah böylesi çok zor ayrıyız çare yok ne olacak bilmiyorum korkudan maltyadaki eve de gjremiyiz korkuyoruz çünkü 😢 şimdi bursadym Mayıs'ta doğumum var Haziran gibi gideriz inşallah ya bakalım nasip işte ev yok bir şey yok kalsak bir türlü gitmzsek bir türlü herşey çok karışık be

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah Allah can sağlığı versin canım benim ❤️ evet çok zor bnm oğlumda dün gece rüyasında gördü yine depremi kitlendi kaldı asla Malatyaya gitmem dio giderrsem de konteyner e dio eve asla girmem dio köydeki ev ağır hasarlı malatya da ki ev hafif hasarlı köy garajınn oradaydı sana da üzüldüm şans nasip kız vAlla 😢 amin inşallah böylesi çok zor ayrıyız çare yok ne olacak bilmiyorum korkudan maltyadaki eve de gjremiyiz korkuyoruz çünkü 😢 şimdi bursadym Mayıs'ta doğumum var Haziran gibi gideriz inşallah ya bakalım nasip işte ev yok bir şey yok kalsak bir türlü gitmzsek bir türlü herşey çok karışık be
Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah seninde bizimde olsun çok zor vallahi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar canlarım İnsanlar doğar, büyür ve kendine bir eş bulur. Eş bulunca da önemli kısmı düğün yapıp evlenir. :) Bu ankette görücü usulü evlilikten, evlilik öncesi ilişkiye, düğün masraflarını kimin karşılayacağından ideal çocuk sayısına kadar bir çok konuda kadın ve erkeklerin ne kadar farklı düşündüğünü görmeye çalışıyoruz. Siz nasıl evlendiniz hala ilk gün ki seviyomusunuz🥰Bana sorucak olur iseniz ben eşimi çok seviyorum severek evlendik rabbim huzurumuzu daim etsin inşallah 🤲
Haydi ankete
Gamzem severek evlendik ♥️♥️❤️😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm burda bütün babalar kızlarına oğlum diyor Türkçede tuhaf gelebilir ama bizde normal bisey
Aynen kuzum biliyorum

Gamzem severek evlendik ♥️♥️❤️😍
Oy masallah kuzum rabbim sevginizi daim etsin inşallah canım benim ❤️

Allah'ım yeni gördüm mesajı🙊🙊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar