Hayırlı akşamlar anneler.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar anneler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,820 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar anneler.
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Açlık sekerinizi olcturun 14 hafta da bebek cok cok ufak olduğu için ekstra kalori almanizin bebeğe bir faydası olmayacaktır. Sadece kilo artisinizi hızlandırır.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gece 12de uyandım hafif açlık hissettim makarna yaptım 2 tabak yiyip yattım bu gidişle doğuma 65 olurum 😂😂
Bende ya gece 2 3 de mantı yapıyorum düşün yani 😀 60 kiloyla hamile kaldım 14 haftada 67 kilo oldum bende bu gidişle 100 kilo olurum heralde 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy keşke bende yiyebilsem. Benim yerime de ye 😊 bebeğine can olsun kan olsun inşallah
İnşallah valla her annenin yerine yiyebilirim 😀

Açlık sekerinizi olcturun 14 hafta da bebek cok cok ufak olduğu için ekstra kalori almanizin bebeğe bir faydası olmayacaktır. Sadece kilo artisinizi hızlandırır.
Teşekkürler doğru öyle de olabilir ilk cocugumda 60 kiloyla hamile oldum 93 kiloyla doğuma girdim sezeryan oldu tabiki 4 kilo 10 gram doğdu kızım

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bilemedim cnm şekerin olabilir
Bilmiyorum ama ilk cocugumda da öyleydim

Ben 45 kiloydum hamile kalmadan önce 12 hafta oldu şuan 49-50 civarıyım 😂 eşim bu durumdan çok memnun tombul bebek olucak diye 😂😂
Zayıfmışsin ☺️ sağlıklı olsun tombul zayıf farketmiyo bende tombul bebek seviyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar