Sorum var Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecrinbulut tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,109 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk
Konbuyu başlatan ecrinbulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

ecrinbulut

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim
Canım bunlarla alakası yok. Bebeğin cinsiyetini baba belirliyor. İlişki esnasında spermde hangi kromozan fazlaysa bebeğin cinsiyetide ona göre kız yada erkek oluyor. 😁Yani sen eşinle konuş baksın çaresine. Şaka bı yana baskın olan hormon belirliyor canım. İnanma onlara

ecrinbulut

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunlarla alakası yok. Bebeğin cinsiyetini baba belirliyor. İlişki esnasında spermde hangi kromozan fazlaysa bebeğin cinsiyetide ona göre kız yada erkek oluyor. 😁Yani sen eşinle konuş baksın çaresine. Şaka bı yana baskın olan hormon belirliyor canım. İnanma onlara
Ama bir çok arkadaş bu yöntemle bebekleri erkek olmuş en yakını görümcem benimde kafam karıştı

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ama bir çok arkadaş bu yöntemle bebekleri erkek olmuş en yakını görümcem benimde kafam karıştı
Canim adet bittikten sonra 14 son zaten yumurtlama günü felan olmuyor ki daha zor hamile kalınir. Erkek belliyor cinsiyeti. Birde rabbim tabiki. 14 yapanlar erkek olucagi varmış erkekte dogunca öyle düşünmüşlerdir doğruluk payını

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Amenne öyle zaten Rabbim ne verirse baş göz üstüne ama 3 oğlum olsaydı bu seferde kız ister insan her iki meyveden tatmak ister
Senin dediğin gibi olsaydı mesela. Benim oğlum var ikinci bebeğim şuan kız olsun diye belli bı tarifte yapardım kız olurdu. Ama öyle olmuyor. Burda baş rol rabbim. Sonrada bebeğin babası oluyor

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Canım cinsiyeti baba belirliyor sakın inanma öyle şeylere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar