Sorum var Hayırlı akşamlar Nbr kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar Nbr kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,763 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar Nbr kızlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
AA neden canım noldu ki 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yalı çapkını izleyen tayfadanım🥰 seviyorum ya bide Ömer dizisini🥰
Ömer dizisinide izliyorum gerçekten oda çok güzel ama biraz yavaş ilerliyor. Ömere gıcık oldum süreyyayı hiç ediyor resmen 😅

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyilik sen nasilsin
İyim şükür sağol

Tek tek yazamicam postu açtıktan sonra uyuya kalmışım bende şükür iyim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İyim şükür sağol

Demetim seni uzduysem özür dilerim canim valla ben habire uygulamaya giremiyorum sinir oldum bak kaç oldu isim degistirmem bide iki aylık bir iş aldım tatile gitmeden biraz para kazanayım 🙈🙈🤭

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Demetim seni uzduysem özür dilerim canim valla ben habire uygulamaya giremiyorum sinir oldum bak kaç oldu isim degistirmem bide iki aylık bir iş aldım tatile gitmeden biraz para kazanayım 🙈🙈🤭
Estağfurullah özür dileme ben sadece çok üzüldüm baya uğraştım gitme diye sen gidicem diye tuturunca baya üzüldüm kafama taktım yeminle burda ne kavgalar olursa olsun kavgalar fln oluyor diye kimse gitmesin o kişiyle konuşmazsiniz görmezden gelin olur biter yoksa kavga oldu diye herkez gitse burda kimse kalmaz canlar bu sefer kavga tartışma oldu diye gitmek isteyince seni sevenler üzülüyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Estağfurullah özür dileme ben sadece çok üzüldüm baya uğraştım gitme diye sen gidicem diye tuturunca baya üzüldüm kafama taktım yeminle burda ne kavgalar olursa olsun kavgalar fln oluyor diye kimse gitmesin o kişiyle konuşmazsiniz görmezden gelin olur biter yoksa kavga oldu diye herkez gitse burda kimse kalmaz canlar bu sefer kavga tartışma oldu diye gitmek isteyince seni sevenler üzülüyor
Kız demos bir gun herkez gitcek ne yazikki bu bir gerçek kuzum 😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar