Hayırlı günler annişler yine bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Hayırlı günler annişler yine bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 607 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı günler annişler yine bir sorum var
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Zor bir süreç oluyor bebeğin hicbirşeyden memnun olmuyor bu da anneyi baya bir zorluyor yapacağın şey bebeğin istediğinde beslenmesini sağla durduğu yerde huzursuz ise ortam değiştir mutfağa götür dolabı aç bu tabak bu bardak diye anlat konuş dikkati dağılır sakinleşir canım
Kesinlikle denicem zaten oda oda dolaşıyoruz çok teşekkür ederim 😔

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Meraba kızlar oğlum 3 ay 20 günlük bi kaç gündür çok değişik hareketleri var fazla heyecanlı çok hareket etmeye başladı sürekli emmek istiyo ama emerken ağlıyo kucağıma alıyorum ağlıyo bırakıyorum ağlıyo huzursuz uyku düzenimiz zaten çok yoktu şimdi hepten dağıldı ve ben napıcağımı bilmiyorum sizde yaşamışmıydınız bu aylarda çok yoruldumm 😔😔
canim bu aylarda bebekerde olyyor surekli
emmek isdemesi gazi olmus ola bilir

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar oğlum 3 ay 20 günlük bi kaç gündür çok değişik hareketleri var fazla heyecanlı çok hareket etmeye başladı sürekli emmek istiyo ama emerken ağlıyo kucağıma alıyorum ağlıyo bırakıyorum ağlıyo huzursuz uyku düzenimiz zaten çok yoktu şimdi hepten dağıldı ve ben napıcağımı bilmiyorum sizde yaşamışmıydınız bu aylarda çok yoruldumm 😔😔
Canım gazını çıkarıyor musun belki gazı vardır üşütme belki de karnı ağrıdığı için karnına sancı giriyordur bide bu atak falan şeyleri de var oda olabilir Allah yardımcın olsun canım

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 10 aylik oldu ancak duzelmeye basladi 3 4 aylikken bide meme redleri beni benden almısti ancak toparlaniyoruz kolaylik diliyorum sana

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım gazını çıkarıyor musun belki gazı vardır üşütme belki de karnı ağrıdığı için karnına sancı giriyordur bide bu atak falan şeyleri de var oda olabilir Allah yardımcın olsun canım
Evet çıkarıyorum ama zaten gazlı bi bebek bi kaç gündür hareketleri çok değişik herzamankinden farklı ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki 10 aylik oldu ancak duzelmeye basladi 3 4 aylikken bide meme redleri beni benden almısti ancak toparlaniyoruz kolaylik diliyorum sana
Teşekkür ederim aminn valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim aminnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar