Hayırlı günler annişler yine bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Hayırlı günler annişler yine bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı günler annişler yine bir sorum var
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar oğlum 3 ay 20 günlük bi kaç gündür çok değişik hareketleri var fazla heyecanlı çok hareket etmeye başladı sürekli emmek istiyo ama emerken ağlıyo kucağıma alıyorum ağlıyo bırakıyorum ağlıyo huzursuz uyku düzenimiz zaten çok yoktu şimdi hepten dağıldı ve ben napıcağımı bilmiyorum sizde yaşamışmıydınız bu aylarda çok yoruldumm 😔😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Meraba kızlar oğlum 3 ay 20 günlük bi kaç gündür çok değişik hareketleri var fazla heyecanlı çok hareket etmeye başladı sürekli emmek istiyo ama emerken ağlıyo kucağıma alıyorum ağlıyo bırakıyorum ağlıyo huzursuz uyku düzenimiz zaten çok yoktu şimdi hepten dağıldı ve ben napıcağımı bilmiyorum sizde yaşamışmıydınız bu aylarda çok yoruldumm 😔😔
Ben suan yaşamıyorum kuzum 4 ay atagimi ne zikkimsa 🥺🥺🥺

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bu süreci bende yaşadım gerçekten çok çok zor Allah yardımcın olsun 🤲 gazı var olabilir onu kontrol et istersen doymuyor da olabilir bebekler için sebep çok herşey huysuzluk yapıyor onlara

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bu süreci bende yaşadım gerçekten çok çok zor Allah yardımcın olsun 🤲 gazı var olabilir onu kontrol et istersen doymuyor da olabilir bebekler için sebep çok herşey huysuzluk yapıyor onlara
Gaz sorunumuz var ama bu çok daha farklı herzamankinden daha farklı bişey anlamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhh bende bi bilsem bende cok asiri yoruldum uyku neden kelime haytaimdan tamamwn gitti😔😔😔
Benimde aynı o durumdayım sabah 6 danberi ayaktayız sadece 40 dk uyudu sürekli ağlıyo

Ahhh bende bi bilsem bende cok asiri yoruldum uyku neden kelime haytaimdan tamamwn gitti😔😔😔
Benimde aynı o durumdayım sabah 6 danberi ayaktayız sadece 40 dk uyudu sürekli ağlıyo

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4. ay atağını tarif ediyorsun canım geçici bir dönem sabır annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah çabuk geçer canım yaa 😔 😔 ağlıcam neredeyse
Zor bir süreç oluyor bebeğin hicbirşeyden memnun olmuyor bu da anneyi baya bir zorluyor yapacağın şey bebeğin istediğinde beslenmesini sağla durduğu yerde huzursuz ise ortam değiştir mutfağa götür dolabı aç bu tabak bu bardak diye anlat konuş dikkati dağılır sakinleşir canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Zor bir süreç oluyor bebeğin hicbirşeyden memnun olmuyor bu da anneyi baya bir zorluyor yapacağın şey bebeğin istediğinde beslenmesini sağla durduğu yerde huzursuz ise ortam değiştir mutfağa götür dolabı aç bu tabak bu bardak diye anlat konuş dikkati dağılır sakinleşir canım
Canimsin deneyim bende

Gaz sorunumuz var ama bu çok daha farklı herzamankinden daha farklı bişey anlamıyorum

🥺🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar