Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 937 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Böyle yapmaya devam ederse bizim de sonumuz yok zaten evinin rızkını annesi gile veriyo Allah sabır versin bana dayanma gücü versin
Rabbim sana dayanma gücü versin kuzum karşına al konus olacaklari söyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki de öyle su yakıyor sanki araba sürekli getir götür kendileri gelmez ille siz gelin.Normalde yürürler her yere biz onların memlekete gidince tuvalete arabayla giderler.Bi de bi ablası var hemen der eşime gitsin alsın o götürsün uşağı sanki.Ben hamileyken ziyarete gitmiştik kendi arabama beni almadılar ben dinlenecekmişim kaynanamda hepsi arabaya doluştu en son ablasının eşi ne yapıyorsunuz olur mu dedi o indi yürüdü bana sen bin dedi

Bağırsan da anlamaz çağırsan da anlamaz öyle büyümüş kompleks yapmış.Bi de ondan sonra senin ailenin işi düşse laf sokar sana senin ki aile de benim ki değğil mi diye
Bu eş aielleri ne kadar itici fesat kötü kalpliler hepsi senin arabana seni almıyorlar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ onlara sorsan ben keyifden bosanmisim bütün suç benimis mutlu huzurlu yuvayı dagitmisim beddua ediyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de öyle su yakıyor sanki araba sürekli getir götür kendileri gelmez ille siz gelin.Normalde yürürler her yere biz onların memlekete gidince tuvalete arabayla giderler.Bi de bi ablası var hemen der eşime gitsin alsın o götürsün uşağı sanki.Ben hamileyken ziyarete gitmiştik kendi arabama beni almadılar ben dinlenecekmişim kaynanamda hepsi arabaya doluştu en son ablasının eşi ne yapıyorsunuz olur mu dedi o indi yürüdü bana sen bin dedi

Bağırsan da anlamaz çağırsan da anlamaz öyle büyümüş kompleks yapmış.Bi de ondan sonra senin ailenin işi düşse laf sokar sana senin ki aile de benim ki değğil mi diye
Öyle gerçekten hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız şaşırdım bi tek benim ök*z böyle zannediyordum nasıl aştın peki bu durumu hala aynı mı hiç mi değişmezler

Bu eş aielleri ne kadar itici fesat kötü kalpliler hepsi senin arabana seni almıyorlar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ onlara sorsan ben keyifden bosanmisim bütün suç benimis mutlu huzurlu yuvayı dagitmisim beddua ediyor
Gerçekten insanların kalpleri çok kötü nasıl bu kadar kötü olabiliyorlar anlamıyorum beddua dönüyo dolaşıyor beddua edeni buluyor kıyamam sana ben ❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Öyle gerçekten hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız şaşırdım bi tek benim ök*z böyle zannediyordum nasıl aştın peki bu durumu hala aynı mı hiç mi değişmezler
Çok anlattım çok konuştum kavga ettim susayım dedim ama yok olmadı şimdi gitmiyorum konuşmuyorum mesaj attılar cevap vermedim instagramdan hepsini engelledim eşim görüntülü konuştuğunda da gidiyorum başka yere o da farkında bir şeylerin ama dillendirmiyoruz.Eşim ısrar etmiyor gidelim demiyor Hazal nerede diye sorduklarında iyi işi var diyor bir yerde patlayacak ama bakalım nereye kadar gidecek

Bir de gerçekten benim arabam bekarken parasını verip aldım 🤦🏻‍♀️ Sorma biz de kavga etsek hemen yok olurlar barışınca hemen arar sorarlar öyle insanları hayatıma soksam bana zarar.Sen de boşver itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı, kim minicik çocuğuyla mutlu mesut yuvasını bırakmak ister saçmalık çirkefleşerek üste çıkmak da moda oldu bu zamanda

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk zamanlar sürekli benide ezerlerdi istemezlerdi aramaz sormazlardı sürekli kavgalar, büyüler, iftiralar havalarda uçuşurdu. Tabi bunlarda en büyük etken kocan. Ben kocama resti çektim evimde onların konusu açılmayacak arıyorsan gidiyorsan sen tek başına gideceksin ailendir onları sil asla demem ama benim aileme sakın 3. Kişileri karıştırma karıştırırsan ben giderim ailenle kalırsın dedim. Tabi bunlar zamanla oldu. Şimdi evimde konuları açılmaz akşam evde eşim onlarla telefonda konuşamaz memlekete gidincede kocamın köyde başı eğik gezmesin diye 2 saat gider otururum hiç biriyle muhatap olmam ters bişey derlersede cevabını veririm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok anlattım çok konuştum kavga ettim susayım dedim ama yok olmadı şimdi gitmiyorum konuşmuyorum mesaj attılar cevap vermedim instagramdan hepsini engelledim eşim görüntülü konuştuğunda da gidiyorum başka yere o da farkında bir şeylerin ama dillendirmiyoruz.Eşim ısrar etmiyor gidelim demiyor Hazal nerede diye sorduklarında iyi işi var diyor bir yerde patlayacak ama bakalım nereye kadar gidecek

Bir de gerçekten benim arabam bekarken parasını verip aldım 🤦🏻‍♀️ Sorma biz de kavga etsek hemen yok olurlar barışınca hemen arar sorarlar öyle insanları hayatıma soksam bana zarar.Sen de boşver itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı, kim minicik çocuğuyla mutlu mesut yuvasını bırakmak ister saçmalık çirkefleşerek üste çıkmak da moda oldu bu zamanda
Hazalim kesinlikle öyle kuzum benim takmıyorum artık önceden takardim damarıma çok basıyor nasıl kurtulacak diyroum

selda özgür

Kayıtlı Üye
rank
Hepiniz iyisinizdir inşallah ❤️🫶 sinirden kime yazacağımı bilmediğim için size yazmak istedim bundan 2 hafta önce yeni Bi yere taşındık oğlumuzun daha iyi bi geleceği olduğunu düşündüğümüz için ve bu taşınma ve temizlik sırasında ne kayınvalidem ne görümcelerim daha arayıpda naptın öldün mü 2 yaşında oğlun var napıyosun demediler ve yeni aldığımız ev şehir merkezine uzak 40 dk falan. Dün akşamda eşim geldi annem ablam gile gitmek istiyo ben götürcem. Görümcem beni aramamış sormamış oğlumu bile sormuyorlar ya ben yüzsüz gibi bu akşam onlarla gitmek zorunda kalıyorum bu durum beni delirtiyor yaa ya eşimi köle gibi apo araba lazım gel apo git para lazım ver ya benim eşimde hayır diyemiyo asla 2 gündür kavga ediyoruz daha da aklı başına gelmedi ya adamın kızlar ben mi çok abartıyorum anlamıyorum ya nolur bana akıl verin fikir verin delirtecekler beni yaa kayınvalidem zaten beni sevmez bana sadece eşimin hatrı için katlanıyor ki ilk evlendiğimiz sene bunu yüzüme söyledi ben seni isteyerek almadım oğlum çok ısrar ettiği için aldım seni dedi kocamı sürekli böyle kullanıyorlar ve kocam bunun farkında değil galiba yada tamamen zekasında bi problem var
Kusura bakmayın nolur uzun oldu biraz hakkınızı helal edin
Abin için kredi çekmek mi 😱😱😱😡 onların keyfi için kredi çekiyor borçlarda ona kalıyor pardon ama bu adam gerçekten beyinsiz kim böyle bişey yapar bu zamanda kendini feda etmeye bile hazırdır bu

İlk zamanlar sürekli benide ezerlerdi istemezlerdi aramaz sormazlardı sürekli kavgalar, büyüler, iftiralar havalarda uçuşurdu. Tabi bunlarda en büyük etken kocan. Ben kocama resti çektim evimde onların konusu açılmayacak arıyorsan gidiyorsan sen tek başına gideceksin ailendir onları sil asla demem ama benim aileme sakın 3. Kişileri karıştırma karıştırırsan ben giderim ailenle kalırsın dedim. Tabi bunlar zamanla oldu. Şimdi evimde konuları açılmaz akşam evde eşim onlarla telefonda konuşamaz memlekete gidincede kocamın köyde başı eğik gezmesin diye 2 saat gider otururum hiç biriyle muhatap olmam ters bişey derlersede cevabını veririm
Aramızda sonun da dişli biri çıktı bence hepimiz Altan alıyoruzdur mervecan kardeşimiz de böyle olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar