Hayırlısı olsun inşaAllah...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esrabjk tarafından oluşturulan Hayırlısı olsun inşaAllah... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hayırlısı olsun inşaAllah...
Konbuyu başlatan Esrabjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eymen💕ömerasaf 💕annesi

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ben o acıyı 14 defa yaşadım Allah'ım kimseye göstermesin

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani 14 defa ?? Tedavi görmediniz mi şuan ne durumdasınız ? Çok geçmiş olsun sizede🤯
Siğil canim gimedigim diktir kalmadi hicbirseyin yok deyip gönderdiler beni şimdi tekrar hamileyim iki günüm geciyor lekem var peceteye gelicek şekilde Allah'a sığındım artık dua edin bana

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Siğil canim gimedigim diktir kalmadi hicbirseyin yok deyip gönderdiler beni şimdi tekrar hamileyim iki günüm geciyor lekem var peceteye gelicek şekilde Allah'a sığındım artık dua edin bana
Ahhh kıyamam canım benim sen yine de elinden geleni yap hangi şehirde yaşıyorsun 😭 allah yardımcın olsun kardeşim İnşaAllah

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda tekrar bebek sahibi olursunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siğil canim gimedigim diktir kalmadi hicbirseyin yok deyip gönderdiler beni şimdi tekrar hamileyim iki günüm geciyor lekem var peceteye gelicek şekilde Allah'a sığındım artık dua edin
Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda çocuk sahibi olursunuz 🤲

demekki rabbim öyle istemiş, oğlum 5 ameliyat oldu bağırsaktan dolayı 11 aralık 'ta vefat etti bağırsak patlamasından dolayı şimdi cennette 1 oğlum o vefat ettimde ben hamileydim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

rabbim ne eylese güzel eyler çok şükür allaha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar