Sorum var Hepinizin arası süper mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hepinizin arası süper mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizin arası süper mi ?
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bizi çıldırtıp çıldırtıp sonra saçmalama derler, gerizekalı hareketler derler, bir şey dersin ne alaka derler, alakayı anlatırsın işine gelmez kafada kuruyorsun derler.Bunlar hep aynı fabrikadan çıkma işte.Sonra biz küseriz umurlarında olmaz biz konuşmasak dönüp konuşmazlar.Ahh nerede o dizilerdeki haklı da olsa ellerinde güllerle gelen erkekler 😅
Aynen öyle canım hepsi aynı kafadan valla senin dediklerinim aynısı bende de var özellikle kafanda kuruyorsun lafını çok söyler dengesiz kocalar 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet haklısın onlarda zaten kadınların dayanağını bildikleri için öyleler ya evlenmeden önce heran bırakacak korkusu olduğu için öyle değiller maalesef 😡
Öyle kız zaten evlenince hepsi bitiyor 😏

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bizi çıldırtıp çıldırtıp sonra saçmalama derler, gerizekalı hareketler derler, bir şey dersin ne alaka derler, alakayı anlatırsın işine gelmez kafada kuruyorsun derler.Bunlar hep aynı fabrikadan çıkma işte.Sonra biz küseriz umurlarında olmaz biz konuşmasak dönüp konuşmazlar.Ahh nerede o dizilerdeki haklı da olsa ellerinde güllerle gelen erkekler 😅
Gerçekten tammmm tarifi yemin ederim bu kadar mı olur ya galiba bunlar gerçekten tek fabrika çıkışı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Zaten artık kafayı yiycem acaba ben mi gözümde büyütüyorum diye abartıyorum diye ah bir çözsem 😄
Canım Ben anlıyorum seni bu durum dediğim gibi hamilelikten kaynaklı hormonlar gerçekten hamile bir anneyi çok etkileyebiliyor saçma sapan düşüncelere bile bazen kapilabiliyoruz veyahut da kurgulayabiliyoruz çok normal bir şey ama üstesinden gelmekte sana kalıyor Sen hiçbir şey canını sıkma ye iç keyfine bak hamileliğin tadını çıkar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım hepsi aynı kafadan valla senin dediklerinim aynısı bende de var özellikle kafanda kuruyorsun lafını çok söyler dengesiz kocalar 😂
Halbuki açık kapı bırakan geçiştiren onlar değil de biz sanki manyağız kafamızda kurup durup kendimize işkence ediyoruz, durduk yere huzurumuzu kaçırmak çok hoşumuza gidiyor 🤷🏻‍♀️

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Canım Ben anlıyorum seni bu durum dediğim gibi hamilelikten kaynaklı hormonlar gerçekten hamile bir anneyi çok etkileyebiliyor saçma sapan düşüncelere bile bazen kapilabiliyoruz veyahut da kurgulayabiliyoruz çok normal bir şey ama üstesinden gelmekte sana kalıyor Sen hiçbir şey canını sıkma ye iç keyfine bak hamileliğin tadını çıkar
İşte bende onu istiyorum yemin ederim takmamak böyle hiç umurumda olmasın keşke ama işte nerdee bu beyinn izin vermiyor

Öyle kız zaten evlenince hepsi bitiyor 😏
Aynen köprüyü geçene kadar ayıya dayı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten tammmm tarifi yemin ederim bu kadar mı olur ya galiba bunlar gerçekten tek fabrika çıkışı
Bacım benden sana tavsiye hiç takmayacaksın.Benim babam da aynı, kardeşim de aynı, kuzenim de, eniştem de, arkadaşlarımın eşleri de.Ben öyle yapmaya çalışıyorum artık çocuğuma bakıyorum.Olacak olana engel olamayız, kimseye kendimizi zorla sevdiremeyiz.Biz de bu hayata bir kere geldik.Ben artık huzurlu, mutlu olmak istiyorum.Saldım ipini naparsa yapsın severse sever sevmezse zaten gider erkek milleti böyle 🤷🏻‍♀️

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bacım benden sana tavsiye hiç takmayacaksın.Benim babam da aynı, kardeşim de aynı, kuzenim de, eniştem de, arkadaşlarımın eşleri de.Ben öyle yapmaya çalışıyorum artık çocuğuma bakıyorum.Olacak olana engel olamayız, kimseye kendimizi zorla sevdiremeyiz.Biz de bu hayata bir kere geldik.Ben artık huzurlu, mutlu olmak istiyorum.Saldım ipini naparsa yapsın severse sever sevmezse zaten gider erkek milleti böyle 🤷🏻‍♀️
Öyle de işte ama hani o ilk halleri varya ilgi alakalar vaadler insan hep öyle olacak sanıyor olmayınca da insanın çok zoruna gidiyor kabullenmek zaman alıcak gibi benim için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar