Sorum var Hepinizin arası süper mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hepinizin arası süper mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,896 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizin arası süper mi ?
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Öyle de işte ama hani o ilk halleri varya ilgi alakalar vaadler insan hep öyle olacak sanıyor olmayınca da insanın çok zoruna gidiyor kabullenmek zaman alıcak gibi benim için
Benimki biz tanıştıktan 2 sene sonra beyin kanaması geçirdi yoğun bakımda kavga etti nişan yüzüğünü çıkarmamak için hemşirelerle, hastaneden çıkınca memlekete götürdüler bakmak için ailesi burada değil, ben buradayım diye durmadı hava almaya çıkıyorum deyip otobüse binip geldi geri o halde kafasında koca bandajla.Her gün hastanede bana artık Hazal’ı vermezler diye ağlayan adam evlendik 2 sene sonra beni boşadı 😅 Elde edildikten sonra kıymetimiz kalmıyor sana da öyle olacak diye demiyorum yanlış anlama senin büyük ihtimalle hormonlardan kaynaklıdır geçici bir durumdur şurada ne kadar olmuş evleneli zaten bir de çocuk sorumluluğu erkekleri biraz maddi olarak sıkıntıya soktuğundan içe de kapanabilir.Ama gözümüzde çok da erkekleri büyütmememiz lazım onun için anlatıyorum bunları.Bebeğin doğduktan sonra anlayacaksın çocuğumuz nefes alıyor mu sağlıklı mı yanımızda mı daha ne olsun 😊🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Eşlerinizle hep aranız güzel mi hiç sıkıntı yaşıyor musunuz mesela bazen eşinizin değiştğini sizi eskisi gibi sevmediğini falan düşünüyor musunuz ya da başka bir sorun falan ne biliyim bazen diyorum acaba sadece ben mi böyleyim öyle herşey beni kırıyor sanki çok bunalıyorum kendimi yalnız hissediyorum acaba ben mi sorunları gözümde çok büyütüyorum eşimin herhangi bir hareketinden bile beni artık sevmediği düşüncesine varabiliyorum
Balım sıkıntısız evlilik okur mu ya hele hamileysen üfff neler neler kuruyor o kafa biz 10 senedir beraberiz evlilikte ise 1. senemiz yani attığı adımdan bile aklından geçeni tahmin edecek kadar iyi tanıyorum ama 9 ay boyunca kendi kendime hep ona küstüm kırıldım darıldım sonra hep o işteyken düşündüm ya hu bu adam ben kokudan rahatsız oluyorum diye gece gece o tatlı uykusundan uyanıp salonda yatak kurdu üstelik ben yalnız uyumayayım diye yanımda uyudu koca karnıma rağmen nerdeyse düşecekti ki bu en basit örnek 🤣🤣 ama hormon bu durduğu yerde durmuyor 2 dk sonra yine tripler yine tripler 🤣🤣🤣 çocuk doğduktan sonra da bitmiyor üstelik 🤣🤣 hala aynı sen beni sevmiyorsun delilikleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslınd sorun şu ki erkeklerin omuzlarına çok şey yüklüyoruz her şey onların sorumluluğunda olunca malum sıkılgan tabiatları var ya pes ediyorlar ya isyan biraz bazı şeylerde hak vermek anlamak empati kurmak gerekiyor karşılıklı konuşmak gerekiyor bak ben şu sıralar iyi hissetmiyorum sebebi şu davranışın gibi

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Özel değilse niye boşanıp tekrar evlendiniz aynı kişi ile bizde öyle neler söylenmiyor ki kavga et barış hep aynı geçiyor hiç kendimi uzemem yine aynı yine aynı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Özel değilse niye boşanıp tekrar evlendiniz aynı kişi ile bizde öyle neler söylenmiyor ki kavga et barış hep aynı geçiyor hiç kendimi uzemem yine aynı yine aynı
Ben çocuk yapmaktan korkuyordum bazı sağlık problemlerim vardı o da çok çocuk istiyordu.En son sen beni adam yerine koymuyorsun sağlığını bahane ediyorsun dedi boşandık

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Eşlerinizle hep aranız güzel mi hiç sıkıntı yaşıyor musunuz mesela bazen eşinizin değiştğini sizi eskisi gibi sevmediğini falan düşünüyor musunuz ya da başka bir sorun falan ne biliyim bazen diyorum acaba sadece ben mi böyleyim öyle herşey beni kırıyor sanki çok bunalıyorum kendimi yalnız hissediyorum acaba ben mi sorunları gözümde çok büyütüyorum eşimin herhangi bir hareketinden bile beni artık sevmediği düşüncesine varabiliyorum
Çocuk olana kadar rüya gibiydi evliliğim sonrası klasik evliliğe dönüştü😂😂 bazen soğuduğunu düşünüyorum bende soğuyorum ondan ailesi arada dolduruşa getiriyor bı kavga bi aşk dolu geçinip gidiyoruz🤭🤭 belkide dönemsel alinganliklardir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bu düşündüklerini hepsini bende düşünüyorum daha neler neler😁 dört dörtlük bir evlilik olduğunu düşünmüyorum ama biz kadınlarda çok kuruntu yapıyoruz

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin evliligi dört dörtlük degil elbette ama soyle de birsey var, biz kadinlar cok kuruntuluyuz ☺️ ben ise giderken hicbir sorunumuz yoktu 🤩 isi biraktim adam degismedi, durumlar daha iyi ama hep bir sorun var ☺️ evde kaldikca kafamda kurdukca yazik esime bulasip duruyorum 😁😁😁

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım hepimizin ailesinde sorunlar oluyu ben hep dunurdum başkası var sevmiyo beni amma şimdi eşimin bana söylediklerini bende ona söyluyom sen iyi deyilsin. yıllarca biz kusunce falan hep ben yaklaşdım şimdi inat yapıyom görmezden geliyom bende onu kötuleyince bakırsın korkar eşim acaba sevmiyormu deye bence biz kadınlar kendimizi geri çekdikce erkekler korkoyo

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin evliligi dört dörtlük degil elbette ama soyle de birsey var, biz kadinlar cok kuruntuluyuz ☺️ ben ise giderken hicbir sorunumuz yoktu 🤩 isi biraktim adam degismedi, durumlar daha iyi ama hep bir sorun var ☺️ evde kaldikca kafamda kurdukca yazik esime bulasip duruyorum 😁😁😁
Bizim boş kalmamamız lazım diyorsun yani yoksa iyi şeyler olmuyor 😄

Benimki biz tanıştıktan 2 sene sonra beyin kanaması geçirdi yoğun bakımda kavga etti nişan yüzüğünü çıkarmamak için hemşirelerle, hastaneden çıkınca memlekete götürdüler bakmak için ailesi burada değil, ben buradayım diye durmadı hava almaya çıkıyorum deyip otobüse binip geldi geri o halde kafasında koca bandajla.Her gün hastanede bana artık Hazal’ı vermezler diye ağlayan adam evlendik 2 sene sonra beni boşadı 😅 Elde edildikten sonra kıymetimiz kalmıyor sana da öyle olacak diye demiyorum yanlış anlama senin büyük ihtimalle hormonlardan kaynaklıdır geçici bir durumdur şurada ne kadar olmuş evleneli zaten bir de çocuk sorumluluğu erkekleri biraz maddi olarak sıkıntıya soktuğundan içe de kapanabilir.Ama gözümüzde çok da erkekleri büyütmememiz lazım onun için anlatıyorum bunları.Bebeğin doğduktan sonra anlayacaksın çocuğumuz nefes alıyor mu sağlıklı mı yanımızda mı daha ne olsun 😊🥰
Çok farklı bir hikayeniz var inşallah herşey iyi olur sizin için .Allah huzur versin ailelerimize hepimizin 🌸

Bu düşündüklerini hepsini bende düşünüyorum daha neler neler😁 dört dörtlük bir evlilik olduğunu düşünmüyorum ama biz kadınlarda çok kuruntu yapıyoruz
Keşke hep bizim kuruntumuz olsa be 😄🤭

Çocuk olana kadar rüya gibiydi evliliğim sonrası klasik evliliğe dönüştü😂😂 bazen soğuduğunu düşünüyorum bende soğuyorum ondan ailesi arada dolduruşa getiriyor bı kavga bi aşk dolu geçinip gidiyoruz🤭🤭 belkide dönemsel alinganliklardir
Bu aileler yok mu zaten bir elini ayağını çekseler herşeye karışmasalar herşey daha güzel olacakta işte 😏

Canım hepimizin ailesinde sorunlar oluyu ben hep dunurdum başkası var sevmiyo beni amma şimdi eşimin bana söylediklerini bende ona söyluyom sen iyi deyilsin. yıllarca biz kusunce falan hep ben yaklaşdım şimdi inat yapıyom görmezden geliyom bende onu kötuleyince bakırsın korkar eşim acaba sevmiyormu deye bence biz kadınlar kendimizi geri çekdikce erkekler korkoyo
En iyisini yapıyorsun canım hep sen üzülecegine biraz da o üzülsün 👏

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bizim boş kalmamamız lazım diyorsun yani yoksa iyi şeyler olmuyor 😄

Çok farklı bir hikayeniz var inşallah herşey iyi olur sizin için .Allah huzur versin ailelerimize hepimizin 🌸

Keşke hep bizim kuruntumuz olsa be 😄🤭

Bu aileler yok mu zaten bir elini ayağını çekseler herşeye karışmasalar herşey daha güzel olacakta işte 😏

En iyisini yapıyorsun canım hep sen üzülecegine biraz da o üzülsün 👏
Amin cümlemize inşallah 🙏🏼 kızımın canı sağolsun o iyi mutlu olsun başka şey istemiyorum en büyük aşkım artık benim bebişim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.