Sorum var Hepinizin arası süper mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hepinizin arası süper mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizin arası süper mi ?
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
="Asena.ase, post: 441843, member: 4061"]
Canım kimsenin evliliği dört dörtlük değil İnan dışarıdan böyle çok mutlu görünen aileler var Daha doğrusu dışarıda oynayanlar ama inan Yani senden benden kötüdür evinin içi oturup şu anki haline şükredersin yani o derece diyebilirim Şu an bir de hamilesin hormonlarından dolayı bu tür şeylerin kapılman çok normal Bunlar geçici bir durum fazla kendinde strese sokma
[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum sana canım disarda canım cicim aşko kuşko evde canım yerine canın çıksın canın cehenneme şahit olmuşum yani dışarda öyle mutlu mesut pozlar veriyolar evde de kan kusturuyolar bence her evlilikte sıkıntılar var canım hayat öyle güllük gülistanlık değil maalesef 🥰 erkekler de sevgili iken nişanlı iken çok farklılar evli iken de bambaşka oluyolar avucunun içine alana kadar herşeye tamaam diyolar baya zirvedesin yani nişanlı iken sonra bı anda en dip te olunca haliyle insan üzülüyo 🥴hele hamilelik yada çocuk olunca da çok degisiyolar hamile iken de nazın cekilmiyo diyolar çocuk olunca da en ufak bi sitem de bı çocuğa bakıyorsun kırk tane laf ediyorsun diyorlar dertleri bitmez anlatacak çok şey varda gucum yetmez yazmaya ama herşeye rağmen eşimi çok seviyorum ❤️🥰 ona olan sevgim farkli

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Bizim boş kalmamamız lazım diyorsun yani yoksa iyi şeyler olmuyor 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok farklı bir hikayeniz var inşallah herşey iyi olur sizin için .Allah huzur versin ailelerimize hepimizin 🌸

Keşke hep bizim kuruntumuz olsa be 😄🤭

Bu aileler yok mu zaten bir elini ayağını çekseler herşeye karışmasalar herşey daha güzel olacakta işte 😏

En iyisini yapıyorsun canım hep sen üzülecegine biraz da o üzülsün 👏
Çocuk olana kadar ailesi melek gibiydi eşimle tartisirdik eşime kizarlardi üzme kızımızı diye çocuk oldu garantilendim😂😂 bosayip gidemez rahatlığı var çok sakin saygili biriydim tepeme cikarmisim biraz dişini göstermek lazımmış geç anladim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
="Asena.ase, post: 441843, member: 4061"]
Canım kimsenin evliliği dört dörtlük değil İnan dışarıdan böyle çok mutlu görünen aileler var Daha doğrusu dışarıda oynayanlar ama inan Yani senden benden kötüdür evinin içi oturup şu anki haline şükredersin yani o derece diyebilirim Şu an bir de hamilesin hormonlarından dolayı bu tür şeylerin kapılman çok normal Bunlar geçici bir durum fazla kendinde strese sokma

Kesinlikle katılıyorum sana canım disarda canım cicim aşko kuşko evde canım yerine canın çıksın canın cehenneme şahit olmuşum yani dışarda öyle mutlu mesut pozlar veriyolar evde de kan kusturuyolar bence her evlilikte sıkıntılar var canım hayat öyle güllük gülistanlık değil maalesef 🥰 erkekler de sevgili iken nişanlı iken çok farklılar evli iken de bambaşka oluyolar avucunun içine alana kadar herşeye tamaam diyolar baya zirvedesin yani nişanlı iken sonra bı anda en dip te olunca haliyle insan üzülüyo 🥴hele hamilelik yada çocuk olunca da çok degisiyolar hamile iken de nazın cekilmiyo diyolar çocuk olunca da en ufak bi sitem de bı çocuğa bakıyorsun kırk tane laf ediyorsun diyorlar dertleri bitmez anlatacak çok şey varda gucum yetmez yazmaya ama herşeye rağmen eşimi çok seviyorum ❤️🥰 ona olan sevgim farkli
[/QUOTE]
Her harfine sonuna kadar katılıyorum kuzum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Her harfine sonuna kadar katılıyorum kuzum
[/QUOTE]
🥰😘😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsun canım nasılsın oğlun nasıl çiş eğitimine bıraktınız değil mi
[/QUOTE]
İyim canım benim teşekkür ederim seni sormali evet ya havalar çok soğuk dediğim gibi sıcak olsa en azından külot la bırakırım öyle daha rahat olur biraz daha beklicem mecbur 🥰😘😘sen ne yapıyorsun canım cocuklarin nasıllar laren kuşum nasıl 🥰😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne yapıyorsun canım nasılsın oğlun nasıl çiş eğitimine bıraktınız değil mi
İyim canım benim teşekkür ederim seni sormali evet ya havalar çok soğuk dediğim gibi sıcak olsa en azından külot la bırakırım öyle daha rahat olur biraz daha beklicem mecbur 🥰😘😘sen ne yapıyorsun canım cocuklarin nasıllar laren kuşum nasıl 🥰😘
[/QUOTE]
Allah iyilik versin kuzum ♥️ aynen ya havalar ne yazikki isinmadi gecen sene bu zamanlar yaniyodu her yer 😔 öyle yap kuzum az daha bekle bari hasta feln olmasın minnak🌼🙏🤲
Bende şükür kuzum oglum okula gitti laren hanimda yoğurt yiycek beni bekliyor suan 💞

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk olana kadar rüya gibiydi evliliğim sonrası klasik evliliğe dönüştü😂😂 bazen soğuduğunu düşünüyorum bende soğuyorum ondan ailesi arada dolduruşa getiriyor bı kavga bi aşk dolu geçinip gidiyoruz🤭🤭 belkide dönemsel alinganliklardir
Benim de evliliğim çok güzeldi taki kızım doğana kadar ilgi odağim aşkım canım kızım oldu sanki eşim bazen nefes alsa batıyor bana 🤣🤣🤣bi seviyorum bi kızıyorum 😄

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah iyilik versin kuzum ♥️ aynen ya havalar ne yazikki isinmadi gecen sene bu zamanlar yaniyodu her yer 😔 öyle yap kuzum az daha bekle bari hasta feln olmasın minnak🌼🙏🤲
Bende şükür kuzum oglum okula gitti laren hanimda yoğurt yiycek beni bekliyor suan 💞
[/QUOTE]
Afiyet olsun minik kuşa😘😘oğlunun okulu ödevleri yoruyodur şimdi seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar