Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Ay_ışığım tarafından oluşturulan Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ?
Konbuyu başlatan Ay_ışığım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar herkese mutlu hayırlı haberler alacağımız bir gün diliyorum. 🤲🏻

Benim merak ettiğim konu, adetten 10 ve hatta bazen 10 küsur gün önce mutlaka göğüs hassasiyetim olur dokunamam bile. İlk defa bu ay yok. Böyle olupta gebe olduğunu öğrenen var mı acaba aranızda?

Ek olarak adet bitiminden bu yana kasılmalarım adet dönemi ağrılar gibi ağrılarım oldu, normalde olmaz. Bitince bir iki gün ağrır geçer. Sanki çok gecikmişimde karinda dolgunluk gelip giden ağrılar oluyormuş gibi aslında henüz gecikmedim şu sıralar olmam gerekir ama bu belirtiler adet bitiminden bu yana var.

Birde sağ kasığımda hareketrttikce batmalar oluyordu, bu aralar yok
Test yap yada doktora git adet öncesi her kadın gögusleri sisebiliyor kimisinde sismez. Adet olmaya yakın karın ağrısına olabiliyor belki enfeksiyon vardır öyle arıyordur

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Test yap yada doktora git adet öncesi her kadın gögusleri sisebiliyor kimisinde sismez. Adet olmaya yakın karın ağrısına olabiliyor belki enfeksiyon vardır öyle arıyordur
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.😊 Sonraki yorumları okumadınız sanırım testleri yaptım burayada paylaştım doktora gitmek içinde adet gecikmesini bekliyorum.

Konuya gelince de ben zaten adet öncesi göğüsleri hassas olanlardanım bu ay olmadığı için tam tersini yaşayıp gebe olanları merak edip sordum. Siz sanırım yanlış anladınız.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.😊 Sonraki yorumları okumadınız sanırım testleri yaptım burayada paylaştım doktora gitmek içinde adet gecikmesini bekliyorum.

Konuya gelince de ben zaten adet öncesi göğüsleri hassas olanlardanım bu ay olmadığı için tam tersini yaşayıp gebe olanları merak edip sordum. Siz sanırım yanlış anladınız.
Bende diyorum ki hani herkesin bir olmuyor her gebe olaninkide ayni değildir kimisi üstüne adet görür kimiside gormez yanlış anladıysam eyerde kusuruma bakma bu arada gunaydn

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Bende diyorum ki hani herkesin bir olmuyor her gebe olaninkide ayni değildir kimisi üstüne adet görür kimiside gormez yanlış anladıysam eyerde kusuruma bakma bu arada gunaydn
Yok canım rica ederim ☺️ tabiki herkesin farklı gerçekten belli olmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@AYŞENUR🦋 canım bugün bir test daha yaptım ilk 10 dkda çıktı
IMG_20240905_092512.jpg

IMG_20240905_095853.jpg

Buda en son yaptığımla bugün yaptığım test sondki bugünki
IMG_20240905_141617.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20240905_092512.jpg
    IMG_20240905_092512.jpg
    174.3 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20240905_101208.jpg
    IMG_20240905_101208.jpg
    332.4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok canım rica ederim ☺️ tabiki herkesin farklı gerçekten belli olmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@AYŞENUR🦋 canım bugün bir test daha yaptım ilk 10 dkda çıktı
Ekli dosyayı görüntüle 5315

Ekli dosyayı görüntüle 5314
Buda en son yaptığımla bugün yaptığım test sondki bugünki
Ekli dosyayı görüntüle 5309
Canım ikinci çizgiyi göremedim ama sen kan ver hakkında hayirlisi olsun insallah

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar