Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Ay_ışığım tarafından oluşturulan Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,210 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Her zamanki adet öncesi belirtinin olmaması gebelik olabilir mi ?
Konbuyu başlatan Ay_ışığım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
@AYŞENUR🦋 Sana burdan cevap vereyim dedim canım.

Ben de bu hafta doktora gidicem canım, son yaptığım test idrar bir tık fazla gelince biraz tuhaf çıktı ama rengi doğru düzgün yerleşseymiş ikinci çizgi çıkacakmış canım bak..

IMG_20240907_134230.jpg

IMG_20240907_145413.jpg

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kızlar.. bir sayfada gördüm benim testin sonucun aynısıydi renk kaymışti aynı bnzer şekilde gebe olduğunu öğrenmiş atım o kızın testinide
IMG_20240909_212253.jpg

zaten testim bitti son testimdi ama son testimden ondan önceki buydu ve ilk dakikada çıkmaya başlamıştı
IMG_20240906_075325.jpg

IMG_20240906_150036.jpg

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik gözüküyor bunlarda kuzum . Regl ne zaman ?
Regl geçti canım bir hfta kadar geciktim. Doktoruma gidicem kan ister oda duruma göre.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buraya ilk açtığım postta doktorumun kese gördüğünü ama küçük olduğu için bana yüzde yüz hamilelik diyemem ama %50 diyebilirim demişti. Bende merak ettiğim için paylaşmıştim burda. Seninle de öyle tanışmıştık. Sonra düşük yaptım kese aynı kalmıştı. Şimdi yine aynı doktoruma gidiyorum bu sefer beni tebrik etse %100 emin olsam ne güzel olurdu 🤲🏻☺️

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Regl geçti canım bir hfta kadar geciktim. Doktoruma gidicem kan ister oda duruma göre.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buraya ilk açtığım postta doktorumun kese gördüğünü ama küçük olduğu için bana yüzde yüz hamilelik diyemem ama %50 diyebilirim demişti. Bende merak ettiğim için paylaşmıştim burda. Seninle de öyle tanışmıştık. Sonra düşük yaptım kese aynı kalmıştı. Şimdi yine aynı doktoruma gidiyorum bu sefer beni tebrik etse %100 emin olsam ne güzel olurdu 🤲🏻☺️
Hatırlıyorum canım o konuyu asla unutmam hayırlısı olsun inşallah hakkında ❣️😍

Tüm sayfalar yüklendi.