🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan 🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı 🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin 🥰🤲🏻 Allah duysun sesını Güllüm benim 🥹🤍🤍✨
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin🤲🏻Allah razı olsun cnm🤍🤍✨✨🤲🏻

Amin kuzum 🤲🏻Allah razı olsun 🥰🤍🤍✨✨
Amin canım benim amin 🙏🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsiniz 🥰 ben çok mutlu ve heyecanlıyım Kasim ayı Kibrisa gidicem Tüp bebek için 😍 ✨✨🥰 önümüzde daha 9 ay var ama olsun Sayılı günler tez geçer ❤️🥰🥰 siz Planınız nedır sızı şimdiden Heycanlandıran 🥰 ve Tup bebek Başlicak annelerımız var mı sızde durum ne 🥹
Öyle kizlar 2 cı tüp bebegim ama ilk gündeki heycan ve mutluluk var içimde karnimda kelebekler üçüyor 🥰 Allahim bana da İsten herkeze nasip eylesın ve Allahım herkez kalbine gore versın ne muradı varsa
Herşey gönlünce olsun inşallah belki 9 ay bile beklemene gerek kalmadan kendiliğinden olur Allah en güzelini nasip etsin inşallah❤

Kizlar nasilsiniz 🥰 ben çok mutlu ve heyecanlıyım Kasim ayı Kibrisa gidicem Tüp bebek için 😍 ✨✨🥰 önümüzde daha 9 ay var ama olsun Sayılı günler tez geçer ❤️🥰🥰 siz Planınız nedır sızı şimdiden Heycanlandıran 🥰 ve Tup bebek Başlicak annelerımız var mı sızde durum ne 🥹
Öyle kizlar 2 cı tüp bebegim ama ilk gündeki heycan ve mutluluk var içimde karnimda kelebekler üçüyor 🥰 Allahim bana da İsten herkeze nasip eylesın ve Allahım herkez kalbine gore versın ne muradı varsa
Amin cnm Allah nasip etirsin😍

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Amin canm Allah sevindrsin her zaman benm arkadashm turkiyede tup bebek yaptrdi ve shukur Allaha alndı shimdi karnında bebeyi var Allah sanada nasib etsin🤲🏻🤗isdeyen her kese InsAllah

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Herşey gönlünce olsun inşallah belki 9 ay bile beklemene gerek kalmadan kendiliğinden olur Allah en güzelini nasip etsin inşallah❤
Amin Allah razı olsun Bacım 🤲🏻❤️❤️🥰

Amin canm Allah sevindrsin her zaman benm arkadashm turkiyede tup bebek yaptrdi ve shukur Allaha alndı shimdi karnında bebeyi var Allah sanada nasib etsin🤲🏻🤗isdeyen her kese InsAllah
Amin allah razı olsun 🤲🏻🥰❤️
Ayy çok güzel bir duygu 🥰🤲🏻

Amin cnm Allah nasip etirsin😍
Amin Allah razı olsun 🥰🤲🏻🤍🤍

Tüm sayfalar yüklendi.