🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan 🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı 🥰 herğün bir adim daha yaklaşiyorum sıze 🤍🤍✨✨🥹🥹
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birtanem herşey o güzel gönlünce olsun

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizlar nasilsiniz 🥰 ben çok mutlu ve heyecanlıyım Kasim ayı Kibrisa gidicem Tüp bebek için 😍 ✨✨🥰 önümüzde daha 9 ay var ama olsun Sayılı günler tez geçer ❤️🥰🥰 siz Planınız nedır sızı şimdiden Heycanlandıran 🥰 ve Tup bebek Başlicak annelerımız var mı sızde durum ne 🥹
Öyle kizlar 2 cı tüp bebegim ama ilk gündeki heycan ve mutluluk var içimde karnimda kelebekler üçüyor 🥰 Allahim bana da İsten herkeze nasip eylesın ve Allahım herkez kalbine gore versın ne muradı varsa
Ya canım benim yaa kıyamam sana dualarım seninle inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini canım benim ❤️❤️❤️❤️❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Amin 🤲🏻🤍🤍 duaların benle oldu için çok teşekkür ederim kuzum Allahım senden razı olsun 🥰Allahim en kisa zamanda senınde ne muradın varsa versin 🥰🤲🏻✨✨
İnşallah canım benim herkesin öyle ne muradı varsa nasip etsin hayırlısıyla mesajını okurken içim gitti artık aklıma her gelince duamdasin canım benim 😍😍😍💜💜

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsiniz 🥰 ben çok mutlu ve heyecanlıyım Kasim ayı Kibrisa gidicem Tüp bebek için 😍 ✨✨🥰 önümüzde daha 9 ay var ama olsun Sayılı günler tez geçer ❤️🥰🥰 siz Planınız nedır sızı şimdiden Heycanlandıran 🥰 ve Tup bebek Başlicak annelerımız var mı sızde durum ne 🥹
Öyle kizlar 2 cı tüp bebegim ama ilk gündeki heycan ve mutluluk var içimde karnimda kelebekler üçüyor 🥰 Allahim bana da İsten herkeze nasip eylesın ve Allahım herkez kalbine gore versın ne muradı varsa
Amin canm Allah gönlüne gore versin inşAllah. Bende sevindim senin adına😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar