Sorum var Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf_yusuf tarafından oluşturulan Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor
Konbuyu başlatan Asaf_yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi aynen öyle 🙄boşuna dememişler cennet annelerin ayakları altındadır diye😔alttan muayene benim için öyle zor ki anlatamam🥺hele o çatal var ya oraya çıkarken sanki kalbim duracakmis gibi oluyo
Sormayın sezaryen olmama rağmen ikiz gebeliğim vardı diye iki defa Altan muayene oldum .erken doğum riski var mı diye o kadar gerildim ki tansiyonum düştü .Dr ultrssn muayene mi zar zor tammaladi Dr.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sormayın sezaryen olmama rağmen ikiz gebeliğim vardı diye iki defa Altan muayene oldum .erken doğum riski var mı diye o kadar gerildim ki tansiyonum düştü .Dr ultrssn muayene mi zar zor tammaladi Dr.
Canım ya valla her şekilde zor😔ben doğumlardan sonra kontrol e hiç gitmem çünkü aşırı çekiniyorum gerek duymuyorum iyiyim diyorum bı daha o muayeneyi kaldiramam diyorum o yüzden spiral den korkuyorum acı vermesinden deil utandigim için gidemiyorum nolucak bilmiyorum 🙄🙄

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Taktirmadan anlamayacsz yani .nasıl olacak diye .deneyecez artık .ablam taktirmsiti sürekli kanamasi vardı .bayada bı kaldi yani.dr. gidince Dr .rahiminin %40nin kanseri olduğunu söyledi hemen gel rahimini alalım dedi .ablam bı kaç Dr dolaştıktan sonra düzensiz kanamadan dolyai kan birikmiş iltihap toplamış dediler .tedavi gördü iltihapi temizlendi üstüne gebe kaldı çok şükür şimdi durumu gayet iyi.bu yüzden kanamadan çok korkuyorum.insanin psikolojiside bozuluyor düzensiz kanamalrdan
Evet ama bizlerde hata var. Normalde sağlıklı bir kadının bile 6 ayda bir kontrole gitmesi gerekiyor. Çoğu kadın bir sıkıntı yaşamadıkça doktora gitmiyor maalesef

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet ama bizlerde hata var. Normalde sağlıklı bir kadının bile 6 ayda bir kontrole gitmesi gerekiyor. Çoğu kadın bir sıkıntı yaşamadıkça doktora gitmiyor maalesef
🙄🙄O daha kötü olmuş ya üzüldüm.iyide bazen de doktorlar tersliyo biseyiniz yokken niye bizi meşgul ediyosunz devleti zarara sokuyosunz

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Hastalandığınmizda bile erteleyebildigimiz kadar erteliyotuz kaldikki bı sıkıntı yok Ken gitmek.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ya valla her şekilde zor😔ben doğumlardan sonra kontrol e hiç gitmem çünkü aşırı çekiniyorum gerek duymuyorum iyiyim diyorum bı daha o muayeneyi kaldiramam diyorum o yüzden spiral den korkuyorum acı vermesinden deil utandigim için gidemiyorum nolucak bilmiyorum 🙄🙄
50.gununde gel dedi spirali o zamna takacak sandım yoksa bende gitmezdim .Altan muayene olmak için😂😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Herkes spiral taktirirken aciyor mu diye soruyor da .kimse. Düzensiz kanama yapıyor mu yada ne kadr suruyor diye sormuyor.kanamadan dolayı çıkartmak zorunda kalan var mı
Mesela canım benimde kanama normal di önceki gibi regliyle. Ama vücut kabul etmediği için atmış spiralli. Benimde hapsuruken Kasık ağrım olurdu bıçak gibi saplanirdi hapsurmaya öksürmeye korkardım. İlişkiye girerken felaket acı olurdu giremezdik bile söylemesi ayıp. Doktora gittim rahim ağzına gelmiş hamile kalmadan büyük şans dedi bana. Bende hocam ağrıdan 2 aydır ilişkiye girmiyorz demistim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hastalandığınmizda bile erteleyebildigimiz kadar erteliyotuz kaldikki bı sıkıntı yok Ken gitmek.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

50.gununde gel dedi spirali o zamna takacak sandım yoksa bende gitmezdim .Altan muayene olmak için😂😂
Evet aynen bende yaptım o hatayı ben doğum sonrası kontrolüme gitmedim doktorum söylemiş halbuki ben duymadım o sırada çocuk nefes almıyor yoğun bakıma alınmış kafam orada değildi halbuki komplikasyon oluşmuş doğumdan 2 hafta sonra vücudum kendisi attı iöeride plesentanın parçası kalmış eğer atmasaydı belkide kürtaj olmak zorunda kalacaktım çok dikkat etmek gerekiyor

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Evet aynen bende yaptım o hatayı ben doğum sonrası kontrolüme gitmedim doktorum söylemiş halbuki ben duymadım o sırada çocuk nefes almıyor yoğun bakıma alınmış kafam orada değildi halbuki komplikasyon oluşmuş doğumdan 2 hafta sonra vücudum kendisi attı iöeride plesentanın parçası kalmış eğer atmasaydı belkide kürtaj olmak zorunda kalacaktım çok dikkat etmek gerekiyor
Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.