Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,766 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!!
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım ne yapıyorsun nasılsın
Kuzu bir halim var görmen lazım iki çocuk bnm birde eşimin dayisinin 13 kişilik yemek yaptım bugün ay bulaşık yemek çocuk rezillik vAlla çok iş var saydam varya ooo sen nasılsın canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlla ustaya mi gerek var ablam eşinin yada ailesinden biride ustalık yapabilir
Canım bu prefabrik evin daaha sağlam olanı herkes yapamıyor maalesef prefabrik ustası da yapamadı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzu bir halim var görmen lazım iki çocuk bnm birde eşimin dayisinin 13 kişilik yemek yaptım bugün ay bulaşık yemek çocuk rezillik vAlla çok iş var saydam varya ooo sen nasılsın canım
Maşallah bugun içinmi
Yardıma geleyim mi ben bugün boşum🙈
İyi şükür kuzum bende çocukları uyuttum az dinleneyim dedim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maşallah bugun içinmi
Yardıma geleyim mi ben bugün boşum🙈
İyi şükür kuzum bende çocukları uyuttum az dinleneyim dedim
Bugün öğlen yemeği için vAlla canım ay çok yorgunum plastik tabakta yemek konulacak şekilde değilde akşam da bir sürü bulaşık gelir ay nasıl edecegm bir ton da ödev gelir birde akşam yemeği oho ay keşke gelebilsen işi boşver ne güzel olur yaa keşke ama dünya küçük bnmde kızım uyudu yeni şükür az isim var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün öğlen yemeği için vAlla canım ay çok yorgunum plastik tabakta yemek konulacak şekilde değilde akşam da bir sürü bulaşık gelir ay nasıl edecegm bir ton da ödev gelir birde akşam yemeği oho ay keşke gelebilsen işi boşver ne güzel olur yaa keşke ama dünya küçük bnmde kızım uyudu yeni şükür az isim var
Niye sizde yiyorlar ki yemeği

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar