Hesap nasil kapatilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerim & Şikayetim Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Hesap nasil kapatilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,494 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerim & Şikayetim Var
Konu Başlığı Hesap nasil kapatilir
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yok canim kullanmicam ..baksana bilmedimiz seyleri yazioz millet yok bunlar burda paylasilmaz yok mahrem yok soyle boyle herkez baskasini gormuo gozu beni goruo heral
Canım tecrübelerimizi paylaşiyoruz öğreniyoruz yeri geliyor, üzüldüm takmamaya çalış 🤔 gebelik uzun bir serüven burada senide görmek isteriz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım bilmediğin konular olur sormak ayıp değil. Çünkü herkesin gebeliği birbirinden çok farklı biz burda bildiklerimizi paylaşıyoruz bi aileden daha fazlası olduk birbirimize. Kötü cevapları kafana takma olur biter, geçer gider bu kadar basit

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım tecrübelerimizi paylaşiyoruz öğreniyoruz yeri geliyor, üzüldüm takmamaya çalış 🤔 gebelik uzun bir serüven burada senide görmek isteriz
😊ewet canim tabikide paylasioruz bilmedimiz illki oluor tecrubemiz yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk gebelik olunca insan korkuor

Canım bilmediğin konular olur sormak ayıp değil. Çünkü herkesin gebeliği birbirinden çok farklı biz burda bildiklerimizi paylaşıyoruz bi aileden daha fazlası olduk birbirimize. Kötü cevapları kafana takma olur biter, geçer gider bu kadar basit
Aynen canim oyle ama kafama takilan yani tek bnm sordum soru mahrem oluo nedense😐🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Aynen canim oyle ama kafama takilan yani tek bnm sordum soru mahrem oluo nedense😐🤔
Bir iki kişi yüzünden kapatma benimde ilk gebelik bişeyler öğreniyorum burada tecrübeli yada yeni doğum yapan annelerden 😇

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Boşver kuzum benimde ilk gebeliğim hiçbişey bilmiyorum. Burada gerek sizlerin sorusundan gerek kendim sorarak öğreniyorum çoğu şeyi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu hesabimi dondurmak.istiom nasi kapatirim
Cnm kapatma sakın öğreneceğin çok şey olur bilen annelerden bazı şahısları da takma .. bos yorum yapan illa ki çıkar biz birbirimize yardımcı oluruz 🥰 bende 2 aydir katıldım ve arkadaşlarımız sağ olsun kafama takılan herseye yardımcı olurlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar