Sorum var heyecan ve korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan heyecan ve korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 781 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı heyecan ve korku
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı geceler anneler bilen biliyor ikinci kızımı doğurcam 30 gün kaldı uygulamada inş dualarınızı eksik etmeyin etmezseniz sevinirim down sendromu riski var inş öyle bişey yoktur doktorlar yanılıyordur Aselimde nehirim ilk kızım gibi sağlıklı güzel bı kız olarak gelsin doğsun dünyaya dua edenlerden Allah razı olsun bin kez hayırlı geceler olsun.. Evlattan sağlıktan imtihan olmasın hiç kimse hiçbir anne Amin Amin..🤲🤲
Canım down sendromu riski ne zaman kondu detay diye hiç görünür mü perinatoloji ya göründün mü

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sen nasılsın canım ev ahalisi ile anlaşabiliyor musun
Aşkım onlar bir haftadır yoklar samsun a gittilr bir hafta sonra faln gelirler çocuklarımla tekim şimdilik eşim de işte 🤗 kendi kendimize yiyoruz içiyoruz takılıyoruz bir yerlere çıkıyoruz ödev okul ders öyle geçiyor zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım onlar bir haftadır yoklar samsun a gittilr bir hafta sonra faln gelirler çocuklarımla tekim şimdilik eşim de işte 🤗 kendi kendimize yiyoruz içiyoruz takılıyoruz bir yerlere çıkıyoruz ödev okul ders öyle geçiyor zaman
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Sen nasılsın canım nasıl gidiyor
Oyyy iyi kuzum en azından evin 1 haftada olsa tek başınıza keyfinizi çıkarırsınız sevindim sizin adınıza rabbim daha güzel gümlerde nasip etsin inşallah 🙏🏻 .

Bende iyiyim kuzum Kayra ile kendime kahvaltı hazırlıyorum. Pazartesi kontrol var iple çekiyorum ama nedense içim çok rahat sanki bebekte sorun yok gibi hissediyorum inşallah da öyledir 🤲🏻

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hayırlı geceler anneler bilen biliyor ikinci kızımı doğurcam 30 gün kaldı uygulamada inş dualarınızı eksik etmeyin etmezseniz sevinirim down sendromu riski var inş öyle bişey yoktur doktorlar yanılıyordur Aselimde nehirim ilk kızım gibi sağlıklı güzel bı kız olarak gelsin doğsun dünyaya dua edenlerden Allah razı olsun bin kez hayırlı geceler olsun.. Evlattan sağlıktan imtihan olmasın hiç kimse hiçbir anne Amin Amin..🤲🤲
Canım bana da öyle söylediler 3 ayımdan itibaren ama özele gittim Öyle bir şey olmadığını söylediler devlet hastanesinde Doktorlarda yanılma olabiliyor ama özele gittim onlar öyle demediler bir şeyin yok dediler bebek gayet sağlıklı dediler çok şükür İnşallah seninki de sağlıklıdır

Evet özel perinatolojiye gittim orda arsa teşhisi kondu 25 haftalıkken
Ya ben de özel perinatolojiye gittim ama orada bebeğimi sağlıklı olduğunu söylediler renkli ultrasona koydular kan aldılar aldıkları kan da Ankara'dan yurt dışına gönderiliyormuş tahlil sonuçlarıma baktım Rabbime bin şükür temiz çıktı 🤲🤗şu an sanki ondan bahsettiğimi biliyormuş gibi tekmeleyip duruyor beni cimcime😁😁😁 inşallah öyle bir şey yoktur canım sende de Rabbim hayırla sağlıklı sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.