Sorum var heyecan ve korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan heyecan ve korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 784 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı heyecan ve korku
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

aydan banu

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler anneler bilen biliyor ikinci kızımı doğurcam 30 gün kaldı uygulamada inş dualarınızı eksik etmeyin etmezseniz sevinirim down sendromu riski var inş öyle bişey yoktur doktorlar yanılıyordur Aselimde nehirim ilk kızım gibi sağlıklı güzel bı kız olarak gelsin doğsun dünyaya dua edenlerden Allah razı olsun bin kez hayırlı geceler olsun.. Evlattan sağlıktan imtihan olmasın hiç kimse hiçbir anne Amin Amin..🤲🤲
Sağ salim al kucağına inşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyyy iyi kuzum en azından evin 1 haftada olsa tek başınıza keyfinizi çıkarırsınız sevindim sizin adınıza rabbim daha güzel gümlerde nasip etsin inşallah 🙏🏻 .

Bende iyiyim kuzum Kayra ile kendime kahvaltı hazırlıyorum. Pazartesi kontrol var iple çekiyorum ama nedense içim çok rahat sanki bebekte sorun yok gibi hissediyorum inşallah da öyledir 🤲🏻
Amin amin inşallah canım benim 💕💜 teşekkür ederim 🤗 bence de hepte rahat olsun pozitif düşün aşkım benim Rabbim herşeyi bir yoluna koyar benim kızıma da durdu durdu son zamanlarda dedi o kadar özele gittim en iyilerden bir perinatoloji doktoruna gittim bişi uok bu dedi bursa da ki vücudu bilmem ne haftasına göre küçük Allah'ım ne agladim üzüldüm 3 gün küçücük çocuğumla Bursa'da yabancı yerde tekim otobüsle git gel öldüm renkli doppler e nstye girdim sonucu başka doktora bilerek götürdüm oda bebeğin senin 40 i görür gelişimi de gayet iyi korkulacak bir şey dedi içim rahat etti öbürü seninki gibi 8 9 13 vs o hafta ultrasonu istedi ko hafta düştüm hatırlarsan ondan doğum oldu desem 50 kere ultrason çekildi bir şey çıkmadı doktorun yok bebek geri vücudu her yeri dedi sinir stres tek başımayim kötü oldum ya öbür günü doğuma gittim oda 40 i bekler diyen doktor 35±6 da şu gelmesi ile gittim acilde o baktı hani 40 görürdü dün geldim bir şey yoktu dedim olabilir dedi şaka gibi 😱

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah canım benim 💕💜 teşekkür ederim 🤗 bence de hepte rahat olsun pozitif düşün aşkım benim Rabbim herşeyi bir yoluna koyar benim kızıma da durdu durdu son zamanlarda dedi o kadar özele gittim en iyilerden bir perinatoloji doktoruna gittim bişi uok bu dedi bursa da ki vücudu bilmem ne haftasına göre küçük Allah'ım ne agladim üzüldüm 3 gün küçücük çocuğumla Bursa'da yabancı yerde tekim otobüsle git gel öldüm renkli doppler e nstye girdim sonucu başka doktora bilerek götürdüm oda bebeğin senin 40 i görür gelişimi de gayet iyi korkulacak bir şey dedi içim rahat etti öbürü seninki gibi 8 9 13 vs o hafta ultrasonu istedi ko hafta düştüm hatırlarsan ondan doğum oldu desem 50 kere ultrason çekildi bir şey çıkmadı doktorun yok bebek geri vücudu her yeri dedi sinir stres tek başımayim kötü oldum ya öbür günü doğuma gittim oda 40 i bekler diyen doktor 35±6 da şu gelmesi ile gittim acilde o baktı hani 40 görürdü dün geldim bir şey yoktu dedim olabilir dedi şaka gibi 😱
Ay kuzum bunlar insani strese sokmaktan başka bir şey bilmiyorlar ne yazık ki . Cidden tamam her ihtimali söylemez zorundalar ama en azından emin oldukları şeyleri söyleseler neyse ama yok 🤦🏻‍♀️

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana da öyle söylediler 3 ayımdan itibaren ama özele gittim Öyle bir şey olmadığını söylediler devlet hastanesinde Doktorlarda yanılma olabiliyor ama özele gittim onlar öyle demediler bir şeyin yok dediler bebek gayet sağlıklı dediler çok şükür İnşallah seninki de sağlıklıdır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben de özel perinatolojiye gittim ama orada bebeğimi sağlıklı olduğunu söylediler renkli ultrasona koydular kan aldılar aldıkları kan da Ankara'dan yurt dışına gönderiliyormuş tahlil sonuçlarıma baktım Rabbime bin şükür temiz çıktı 🤲🤗şu an sanki ondan bahsettiğimi biliyormuş gibi tekmeleyip duruyor beni cimcime😁😁😁 inşallah öyle bir şey yoktur canım sende de Rabbim hayırla sağlıklı sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin cnm inş çok teşekkür ederim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay kuzum bunlar insani strese sokmaktan başka bir şey bilmiyorlar ne yazık ki . Cidden tamam her ihtimali söylemez zorundalar ama en azından emin oldukları şeyleri söyleseler neyse ama yok 🤦🏻‍♀️
Ayenn öyle canım benim nett bizi strese sokuyorlar sonra da başına bir sürü sıkıntı çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.