Heyecanımı bu guzel ailemle paylasmak istedim 🥰❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Heyecanımı bu guzel ailemle paylasmak istedim 🥰❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Heyecanımı bu guzel ailemle paylasmak istedim 🥰❤️❤️
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sünnet sonra ateş olması normal mi bilginiz var mı sanki Alparslan ateşlenecek İnternet normal değil diyor
Canım herhangi bir açık bir yara olmadığı için enfeksiyon olma riski de olmaz diye düşünüyorum hani enfeksiyon olsa ateş yapar gibisine mi kapıldn herhalde ama sünnetle alakalı olduğunu düşünmüyorum bu öncesinde üşütmüş falan olabilir ama sen yine de istersen sünnetimizi yapan doktorla konuş için rahatlasın

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım herhangi bir açık bir yara olmadığı için enfeksiyon olma riski de olmaz diye düşünüyorum hani enfeksiyon olsa ateş yapar gibisine mi kapıldn herhalde ama sünnetle alakalı olduğunu düşünmüyorum bu öncesinde üşütmüş falan olabilir ama sen yine de istersen sünnetimizi yapan doktorla konuş için rahatlasın
Enfeksiyondan şüphelendim direk cnm ates düşürücü verdim dahada çıkmadı cnm ateşi falan ama ağlıyor kuzum ya çok biran önce iylesse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Paşa'ya hayırlı uğurlu olsun canım❤
Cok saol cnm Allah razı olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Enfeksiyondan şüphelendim direk cnm ates düşürücü verdim dahada çıkmadı cnm ateşi falan ama ağlıyor kuzum ya çok biran önce iylesse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok saol cnm Allah razı olsun
Nasıl kuzum dediğim gibi bardak filan istedi mi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.