Heyyyy kizlar🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Heyyyy kizlar🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,210 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Heyyyy kizlar🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
❤️❤️❤️Canım benimmm bu ara bende öyleyim nedense çok garip hissediyorum kendimi
Oğlum çok hastaydı Kaç gündür bir taraftan oğlum laren bir taraftan Allah'ım Mental sağlık çok kötü🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oturdum oyun oynuyorum bende de yemek yok akşam oldu
Canlari sag olsun ama vallha asiri drece yoruldum beden yorgunluğu beyin yorgunlugu hepsi cok agir geliyor 🙄😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Domuz gribi mi o da hala varmi ki canim
Vallahi ben de yok diye biliyordum ama şu an ortalık domuz gribi ile kırılıyor teyzelerim Dayılarım hep domuz gribi tüm çocuklar domuz gribi olmuş eşimin sendika Başkanı'nın çocukları da domuz gribi olmuş Biz de olduk Yani toprağa da geldi eşim de çok hasta Şu an hani Larende bende şükürler olsun bir şey yok tu

Domuz gribi mi o da hala varmi ki canim
Çocuğun resmen gözleri enfeksiyon kaptı ya gözlerine vurdu hastalık O kadar kötüydü ki Yani ilk defa böyle bir hastalık geçirdi Toprak gerçekten çok zor düşmeyen Ateş ateşi Kesinlikle düşüremedim o kadar ateş düşürücü verdim hiçbiri fayda etmedi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben de yok diye biliyordum ama şu an ortalık domuz gribi ile kırılıyor teyzelerim Dayılarım hep domuz gribi tüm çocuklar domuz gribi olmuş eşimin sendika Başkanı'nın çocukları da domuz gribi olmuş Biz de olduk Yani toprağa da geldi eşim de çok hasta Şu an hani Larende bende şükürler olsun bir şey yok tu

Çocuğun resmen gözleri enfeksiyon kaptı ya gözlerine vurdu hastalık O kadar kötüydü ki Yani ilk defa böyle bir hastalık geçirdi Toprak gerçekten çok zor düşmeyen Ateş ateşi Kesinlikle düşüremedim o kadar ateş düşürücü verdim hiçbiri fayda etmedi
Aaaa çok çok geçmiş olsun cnaim yaaaa şifa versin Rabbim aman dikkat edin kendinize

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok Şükür Birtanem İyiyim Sen Nasılsın 🤩🤩🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
@Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Azranurun annesi @Ayse3453 @Beren’in Annesi 🧚♀️ @hulyam@(isimden dolayj etiket yapamadım 😁) @Gamze Hümeyra @Zeynep23 @Ulduz.kiz anesi👶❤ unuttuklarimda olabilir siz nerelerdesiniz millet hasret kaldim ozledim sizi 🥺🥺

Unuttuğum varsa soylesin de bir daki posta sizide yazacagim🥰
Acil yardima gelin eşimin arkadaslari yemeğe gelicek yemek yapıyorum çok yogunum hepinizi seviyorum akşam girerim byyy

Tüm sayfalar yüklendi.