Heyyyy kizlar🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Heyyyy kizlar🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,522 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Heyyyy kizlar🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Oğlum çok hastaydı Kaç gündür bir taraftan oğlum laren bir taraftan Allah'ım Mental sağlık çok kötü🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlari sag olsun ama vallha asiri drece yoruldum beden yorgunluğu beyin yorgunlugu hepsi cok agir geliyor 🙄😔
Beden yorgunluğu dinlenince geçiyor da beyin olarak yıpratıyor ama 😐

Acil yardima gelin eşimin arkadaslari yemeğe gelicek yemek yapıyorum çok yogunum hepinizi seviyorum akşam girerim byyy
Allah kolaylık versin canım

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
@Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Azranurun annesi @Ayse3453 @Beren’in Annesi 🧚♀️ @hulyam@(isimden dolayj etiket yapamadım 😁) @Gamze Hümeyra @Zeynep23 @Ulduz.kiz anesi👶❤ unuttuklarimda olabilir siz nerelerdesiniz millet hasret kaldim ozledim sizi 🥺🥺

Unuttuğum varsa soylesin de bir daki posta sizide yazacagim🥰
Beni unuttun cnm ama ben eskisi gibi pek giremiyorum yemek yapıyorum sen ne yapıyorsun kuzum durumun nasıl 🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok Şükür Birtanem İyiyim Sen Nasılsın 🤩🤩🥰
Bende sukur kuzum ayni devam ke

Acil yardima gelin eşimin arkadaslari yemeğe gelicek yemek yapıyorum çok yogunum hepinizi seviyorum akşam girerim byyy
Oyyy canım benim yaaa kiyamam🥰

Kesinlikle kuzum resmen kafama dokundugumda aci hissediyorum

Kesinlikle kuzum resmen kafama dokundugumda aci hissediyorum
Beni unuttun cnm ama ben eskisi gibi pek giremiyorum yemek yapıyorum sen ne yapıyorsun kuzum durumun nasıl 🥰
Oyyy canım bende napıyim coluk cocuk yipranmis bir sekilde hayat devam ediyor vallha

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
@Kayra'nın Annesi 💕 @Mervercan @Azranurun annesi @Ayse3453 @Beren’in Annesi 🧚♀️ @hulyam@(isimden dolayj etiket yapamadım 😁) @Gamze Hümeyra @Zeynep23 @Ulduz.kiz anesi👶❤ unuttuklarimda olabilir siz nerelerdesiniz millet hasret kaldim ozledim sizi 🥺🥺

Unuttuğum varsa soylesin de bir daki posta sizide yazacagim🥰
Kuzum valla bu aralar giremiyorum aselle uğraş eşimle uğraş kayınpederi hastanelere getir götür ev yemek vaktim kalmıyor sıkıntılar içindeyim bu aralar çok ya bu yüzden inan her gün basım ağiriyor kuzum sen nasılsın napiyorsun canm ❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum valla bu aralar giremiyorum aselle uğraş eşimle uğraş kayınpederi hastanelere getir götür ev yemek vaktim kalmıyor sıkıntılar içindeyim bu aralar çok ya bu yüzden inan her gün basım ağiriyor kuzum sen nasılsın napiyorsun canm ❤️
Vallahi başını dertleri desene Allah yardımcın olsun kuzum Asel nasıl oldu iyi mi bari ben aynı bildiğin gibi Maraton bir hayatta devam

Laren nasıl kuzum
Vallahi kuzum laren çok şımarık çok huysuz çok gıcık bir bebek teyzesi beni öldürüyor

Laren nasıl kuzum
Vallahi kuzum laren çok şımarık çok huysuz çok gıcık bir bebek teyzesi beni öldürüyor

Ayşe Merve Neredesiniz kız siz🙊🙊🙊🙊🙊

Tüm sayfalar yüklendi.