Hiçbir şey yiyemiyorum suyu bile geri çıkarıyorum kızlar bı bakar mısınız 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnşirah 0824 tarafından oluşturulan Hiçbir şey yiyemiyorum suyu bile geri çıkarıyorum kızlar bı bakar mısınız 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hiçbir şey yiyemiyorum suyu bile geri çıkarıyorum kızlar bı bakar mısınız 🥺
Konbuyu başlatan İnşirah 0824
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikearsln

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız canım ama önce kilo kaybına bakıyor 10 kilo verdim doktor yatış istedi ama oğlum var diye yatamadım serum iste 2 gün beni rahatlatıyırdu sonra yine aynı oluyordu şu an 20 haftadayım dünden bu saate kadar doğru dürüst birşey yemedim yediğimde geri çıktı salatalık Türk kahvesi su ve domates peynir tüketmeye başladım mide bulanıyor ama çıkarmamaya çalışıyorum Allah yardımcımız olsun 🤲🥺

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 9+5 günlük hamileyim hiçbir şekilde koku almak istemiyorum hiçbir şeyi yiyemiyorum yediklerimi de istisnasız yarım saat içinde olduğu gibi çıkarıyorum su bile içsem kusuyorum doktorum prilam verdi ama pek işe yaramiyor sanki akşamları göğsüme bı sancı giriyor uyuyamıyorum sürekli açım ama yiyemiyorum sizce normal mi iki gün sonra hastaneye gidicem yatış istesem işe yarar mı sizce benim gibi olanlar var mı ve sizde kaçinci haftaya kadar sürdü bulantı kusma çok soru sordum biliyorum ama yanımda kimsem yok ve ilk gebeliğim yardımcı olur musunuz bana
Aynı durumu yaşadım şu an hepsini tekrar hatırladım ve gittigim doktor demez mi sağlıklı gebeliklerde olur eşimden bile tiksiniyordum ben 16.haftadan sonra çok şükür geçti Allah yardımcın olsun ilacı gece uyumadan almaya çalış direk uyu ben gün içinde alınca ilacı da çıkarıyordum

Frd

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 9+5 günlük hamileyim hiçbir şekilde koku almak istemiyorum hiçbir şeyi yiyemiyorum yediklerimi de istisnasız yarım saat içinde olduğu gibi çıkarıyorum su bile içsem kusuyorum doktorum prilam verdi ama pek işe yaramiyor sanki akşamları göğsüme bı sancı giriyor uyuyamıyorum sürekli açım ama yiyemiyorum sizce normal mi iki gün sonra hastaneye gidicem yatış istesem işe yarar mı sizce benim gibi olanlar var mı ve sizde kaçinci haftaya kadar sürdü bulantı kusma çok soru sordum biliyorum ama yanımda kimsem yok ve ilk gebeliğim yardımcı olur musunuz bana
Canım o zamanlar ole gecıyo bebek dunyanın en güzel duygusu ama bir o kadarda zor.az daha sabır bazılarının 3.ay bıtınce butun yasadıkları gecebılıyor...hamılelıgın bası ve sonu zor ortası balayı zamanı gıbı gzl bazı bayanlarn son zamanlarındada mıde bulantısı olabılıyor bende oldugu gıbı bende 38 haftamdaym....

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum cnm benmde öyleydi tam 8 kilo vermiştim sürekli hastanelerdeyim serum yiyordum gece gunduz acillik oluyordum artık o kdar zorlanıyordum ki bogazim tahriş olup kanıyordu şuan 30 haftalık olduk ara ara hala oluyor prelem banada hiç yaramadı gece içiyordum ama doktorum bana çok ağır kusmalarim oldu diye zofer ilacı verdi sabh aç karnında içiyordum ondan sonra gün boyu rahat bir şekilde yemek yiyordum ve şuan hala var çok kötü hissedince kendimi bazen içiyorum şuana kdar bebek açısından bir zararı olmadı istersen bir doktora sor canm ama biraz zor pahalı ilaç ama ben faydasını çok gördüm bir tanış doktoruna bakalım sana onercek mi

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum cnm benmde öyleydi tam 8 kilo vermiştim sürekli hastanelerdeyim serum yiyordum gece gunduz acillik oluyordum artık o kdar zorlanıyordum ki bogazim tahriş olup kanıyordu şuan 30 haftalık olduk ara ara hala oluyor prelem banada hiç yaramadı gece içiyordum ama doktorum bana çok ağır kusmalarim oldu diye zofer ilacı verdi sabh aç karnında içiyordum ondan sonra gün boyu rahat bir şekilde yemek yiyordum ve şuan hala var çok kötü hissedince kendimi bazen içiyorum şuana kdar bebek açısından bir zararı olmadı istersen bir doktora sor canm ama biraz zor pahalı ilaç ama ben faydasını çok gördüm bir tanış doktoruna bakalım sana onercek mi
Hastaneye geldim duramadim evde yatış verdiler inşallah iyi gelir teşekkür ederim yorumunuz için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım o zamanlar ole gecıyo bebek dunyanın en güzel duygusu ama bir o kadarda zor.az daha sabır bazılarının 3.ay bıtınce butun yasadıkları gecebılıyor...hamılelıgın bası ve sonu zor ortası balayı zamanı gıbı gzl bazı bayanlarn son zamanlarındada mıde bulantısı olabılıyor bende oldugu gıbı bende 38 haftamdaym....
Yorumunuz için teşekkür ederim hastaneye geldim yatış verdiler

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam canim bendede oyle idi hetta hecbiwey yeye bilmirdim eşim bele mene kizirdu amma bebeye ziyani yok bebey zaten senjn qaninda olan vitaminlerle qidalanir ayni bendrde 9 .10 hafdalarda herseyden iyrenirdim amma 11 haftalikim wimdu mede bulanmam hala var amma şimdu şukur yeye biliyorum canim korkma

A

Ayşezümrahsen

Guest
Canım bende senle aynı durumdayım 6+5 haftalık şu anda. Zofer diye bi ilaç var sabah aç karnına içiyosun bulantı falan kalmıyo sade kötü kokular geldiğinde bulanıyosun. Ama efsane bi ilaç dene dua edersin bana

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senle aynı durumdayım 6+5 haftalık şu anda. Zofer diye bi ilaç var sabah aç karnına içiyosun bulantı falan kalmıyo sade kötü kokular geldiğinde bulanıyosun. Ama efsane bi ilaç dene dua edersin bana
Aynen çok güzel bir ilac bulmkta zorlanıyorum bazen ama 30 haftalık oldum hala kullanıyorum arada hiç bir sıkıntı olmadi

Dudu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeligim canım ben 14 hafta olacağım halen aynıyım ama büyük ihtimalle sana vitaminle birlikte serum verirler bana serum verdiler bebek vitamin alabilsin diye vitaminli serum aldım. 😊 geçmiş olsun canım tez zamanda geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar