Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,366 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra ercan

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar doğuma 18 gün kaldı yalancı hafif sancılar dışında birsey yok aşırı ateş basıyor bana ez birsey evi süpürüyorum her yerimden su akıyor resmen geceleri yatarkende aynı su gibi oluyorum günde 4 kez giriyorum dusa yinede aynı bu tarz sıkıntı yasayan var mı nedeni nedir anlamadım hormonlara yoruyorum hep 😂😂😂
Benimde doğuma 2 gün felan kaldı eğer sancım olursa tabi aynı senin gibiyim aşırı terliyorum tırnağımdan ter çıkıyor resmen su gibi oluyorum eşim sürekli diyor saçlarını kurutmadan yatma diye duş alıp uyuyduğumu düşünüyormuş oysaki gece terliyorum ondan oluyor 😂😂 çok zor yani

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doğuma 2 gün felan kaldı eğer sancım olursa tabi aynı senin gibiyim aşırı terliyorum tırnağımdan ter çıkıyor resmen su gibi oluyorum eşim sürekli diyor saçlarını kurutmadan yatma diye duş alıp uyuyduğumu düşünüyormuş oysaki gece terliyorum ondan oluyor 😂😂 çok zor yani
Mash baya az kalmıs senin doguma sag salim alırsın inş kucagına 🤲gecicek hayırlısıyla bugünlerde lohusalıgıda atlattık mı gerisi kolay 😂

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Neden bilmiyorum ama bende oyle oluyorum canım Allah yardım etsin inşaAllah 🤲sabah kalkar kalmaz duş alıyorum 2 saat sonra tekrar duştayim ama gene ayniyim😂😂 benimde 8 günüm kaldı inşaAllah sağ salim kucağımıza alırız da kurtuluruz bir an önce 💞💞🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38+6
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38+6
Allahim yardımcımız olsun

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar doğuma 18 gün kaldı yalancı hafif sancılar dışında birsey yok aşırı ateş basıyor bana ez birsey evi süpürüyorum her yerimden su akıyor resmen geceleri yatarkende aynı su gibi oluyorum günde 4 kez giriyorum dusa yinede aynı bu tarz sıkıntı yasayan var mı nedeni nedir anlamadım hormonlara yoruyorum hep 😂😂😂
İki canliyiz ondan 😀😀 sck bze iyi dgl 😀😀

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Hormonlardan olsa gerek canım benim de son 22 gün inşallah aynı senin gibi geceleri şu gıbı uyanıyorum bi de ayakalarım aşırı yanıyor az bi iş yapsam sancılanıyorum hemen hayırlısıyla bi doğursaydık😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar