Sorum var Hülya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Hülya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hülya
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar hülyadan haberi olan var mı telden görüşen var mı aranızda durumu nasıl oldu Allah yar ve yardımcısı olsun yüreğine keder değdirmesin 🤲❤️🌷
En son konustugunuzda iyiydi bebeginim kalp atisini duymaya ultorsna gidcez demisti antiboytik ve progoston veriliyormusbve hastanese daha

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi akşamlar kızlar hülyadan haberi olan var mı telden görüşen var mı aranızda durumu nasıl oldu Allah yar ve yardımcısı olsun yüreğine keder değdirmesin 🤲❤️🌷
Yok canım biz buranın dışında mailden de konuşurduk yazmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En son konustugunuzda iyiydi bebeginim kalp atisini duymaya ultorsna gidcez demisti antiboytik ve progoston veriliyormusbve hastanese daha
Evet canım ondan sonra hiç konuşamadım bende aha iki gündür yok

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Selam ne oldu hulya ya merak ettim banda bayadir yoktum suan okiyunca sana yaziyorum durumu en son nasildi kanamasimi vardi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam ne oldu hulya ya merak ettim banda bayadir yoktum suan okiyunca sana yaziyorum durumu en son nasildi kanamasimi vardi
Evet canım iki gün yattı geri çıktı 3 gün sonra tekrar yattı iki gün hastahneydi iki gündür de ses seda yok en son bebekler de kendi de iyydi

Tüm sayfalar yüklendi.