Huyu değişen bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Huyu değişen bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,166 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huyu değişen bebeğim
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim diğer çocuklarımda bi süre sonra bıraktılar sağ göğsümü şimdi buda o aşamada zorla veriyorum ayakta hoplaya zıplaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısını yapıyorum yok yine tutmuyor

Ben uykuda verince uyanıp ağlıyor sanki biliyor o göğsümü veriyorum
Allah yardımcın olsun canım

Benim oğlumda ilk zamanlarda tutmadı ama uyuduğu zaman veriyordum alışsın diye alıştı
Bende aynı öyle yapıyorum kuzum

zehra&duru

Kayıtlı Üye
rank
Kız bugün bebeğim 43 günlük oldu ama sanki aniden huyu değişti gündüz uyumuyor illa salıncağın başında durup sallayacam derin uykuya giremiyor birde sağ göğsümü zorla tutuyor vermeye çalışınca feryat figan ağlıyor benim diğer çocuklarda o göğsümü bi süre sonra bıraktılar buda aynı şeyi yapmaya başladı anlamıyorum sorun ne 🤦‍♀️
Problemin çözümünü bendr bilmiyorum ama brnim bebeğim de 42 günlük aynı sorunları yaşıyorum. Hatta az önce yazdım bende sorulara. Acaba tüm bebeklerin geçirdiği bi süreç mi gelip geçer belki. Bilmiyorum ama zor anne olmak ya :(

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Problemin çözümünü bendr bilmiyorum ama brnim bebeğim de 42 günlük aynı sorunları yaşıyorum. Hatta az önce yazdım bende sorulara. Acaba tüm bebeklerin geçirdiği bi süreç mi gelip geçer belki. Bilmiyorum ama zor anne olmak ya :(
Aynen çok zor canım göğsümü tutmaya başlamıştı yine ağlaya ağlaya zorla tutuyor bendemi sıkıntı var anlamıyorum ki birde kaka yapmıyor o ayrı canımı sıkıyor zaten doktorlara göre normal bir durum ama bana göre değil off büyütükçe değişiyor herşeyleri 🤦‍♀️😫

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kız bugün bebeğim 43 günlük oldu ama sanki aniden huyu değişti gündüz uyumuyor illa salıncağın başında durup sallayacam derin uykuya giremiyor birde sağ göğsümü zorla tutuyor vermeye çalışınca feryat figan ağlıyor benim diğer çocuklarda o göğsümü bi süre sonra bıraktılar buda aynı şeyi yapmaya başladı anlamıyorum sorun ne 🤦‍♀️
Hep solu verdiysen sağı almayabilir canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar