İdrar enfeksiyon ve testler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan İdrar enfeksiyon ve testler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,833 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar enfeksiyon ve testler
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Merhaba canım geçmiş olsun idrar kültüründe üreme olmadıkça korkma bendede sürekli enfeksiyon çıktı 2 kere gece içmek için toz vermişti ona rağmen düşmedi gunde 3 lt su içinde 25 e kadar düştü tekrar yükselmiş artık doğum için son günlerim sonunda antibiyotik verdi direk yatış yapmaz merk etme

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım geçmiş olsun idrar kültüründe üreme olmadıkça korkma bendede sürekli enfeksiyon çıktı 2 kere gece içmek için toz vermişti ona rağmen düşmedi gunde 3 lt su içinde 25 e kadar düştü tekrar yükselmiş artık doğum için son günlerim sonunda antibiyotik verdi direk yatış yapmaz merk etme
Yaa insallah bende aynen toz kullandm yok antipiyotik yok artk enfeksiyon bolumume yonlednrcez ddi pcr testi yaptı sonuc bekliyrm

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Canım aynısını bende de aynı şekil ne yapılırsa yapılsın bir enfeksiyon idrar kültürü geçmedi gitti şuan 34 haftalık hamileyim test kaç kere verdim ama hiç yatış demediler bana

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Ben de geçen hafta gittim bendede aynı sorun var cnm ona göre ilaç verdiler bu gün kontrol e gidicem umarım geçmiştir sana ilaç vermediler mi

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Ben de geçen hafta gittim bendede aynı sorun var cnm ona göre ilaç verdiler bu gün kontrol e gidicem umarım geçmiştir sana ilaç vermediler mi
Antipiyotik kullandim birnhafta gecmedi toz ilac kullandim geçmedi hic deger dusmuyor bile smdi baska test yaptılar acaba cinsel yollami gekiyor falan die oda on gune cikcakmis

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk ay çok az çıkmıştı bidahada çıkmadı şükür suya ev yapımı sirke damlatıp içiyordum yaterken bayadır içmiyorum istersen dokyora danış sende dene birde taharet suyuna sirke damlat deniyo

Tüm sayfalar yüklendi.