İdrar enfeksiyon ve testler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan İdrar enfeksiyon ve testler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,831 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar enfeksiyon ve testler
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Sonuç gösterdin mu kuzum ne çıktı
Evet baska hastanede enfeksiyon bolumune yonlendirdiler ordaki doktor 500mg ikinkutu antipiyotik yazdi icinde 3tane var tiplam 6tame gunde bir defa iccem tekrar ayni tetten vercem ayni sonuc alirsak degerlendrcem dedi cinsel yolla bulusabikir dedi erken dogumda olablr dedi buyuzden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet baska hastanede enfeksiyon bolumune yonlendirdiler ordaki doktor 500mg ikinkutu antipiyotik yazdi icinde 3tane var tiplam 6tame gunde bir defa iccem tekrar ayni tetten vercem ayni sonuc alirsak degerlendrcem dedi cinsel yolla bulusabikir dedi erken dogumda olablr dedi buyuzden
Anladım kuzum dikkat et yinede sen inşallah geçer de erken doğum filan olmaz 🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Bende de var canım uzun zamandır kontrole de gitmedim. Yaklaşık iki yıldır uğraşıyorum ama bitmek bilmedi. Sen düzenli tedavi olursan geçecektir inşallah 🙏 🤗

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Vllhi belirtilerin ne bndede var cok doktoruma demem gerekli randevumada 10gun var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar