İdrar enfeksiyon ve testler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan İdrar enfeksiyon ve testler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,832 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar enfeksiyon ve testler
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk ay çok az çıkmıştı bidahada çıkmadı şükür suya ev yapımı sirke damlatıp içiyordum yaterken bayadır içmiyorum istersen dokyora danış sende dene birde taharet suyuna sirke damlat deniyo
Evwt icmiyorum ama tahart aliyorm bakalm sonuc ciksn ne dicek emfeksiyon bölümüne gidicekmisim

Ferhan Çolak

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı sorun çıktı doktor iki haftadır bakmıyor bir hafta grevden bakmadı bu haftada hastası çokmuş izne gidecekmiş kendi yapabileceğim şeyler neler ne önerirsiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Kaç çıkıyor enfeksiyon oranınız

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı sorun çıktı doktor iki haftadır bakmıyor bir hafta grevden bakmadı bu haftada hastası çokmuş izne gidecekmiş kendi yapabileceğim şeyler neler ne önerirsiniz

Kaç çıkıyor enfeksiyon oranınız
500

İdrarda baska test yaotilar pcr cinsel yollami fln die arastiriyorlar henuz sonuc cikmadi on gun olacak

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bendede çıktı cnm lökosit +3 tu 2 kez toz antibiyotik kullandım hiç değişmedi idrar kulturu bakıldı üreme olmadığı için bol su iç sadece dedi akıntı hala çok fazla başlarda kafama çok takıyordum erken doğum olabilir demişti çünkü doktor şuan 35 haftadayım gidiyoruz bakalım sona doğru

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Gecmeyen enfeksiyonum var idrar tahlili kultur veriyorum enfeksiyon çıkıyor şikayetlerim azalmıyor tekrar idrar verdim.idrarda pcr yazıyor bu sekilde test veren oldumu sonuca gore emfekisyon bolumume yonlednrcez dediler basina gelen varmi bu sekilde korkuyorum yatis yapcaklar diye kucukde cocugum var☹️
Canm.ilk önce idarar vermeden önce iyice yuyun başta ile kurulan sora ver testi bendede hep enfeksiyon cikiyo korkma canm.dr ilac fln yazmadimi?

Merve alan

Kayıtlı Üye
rank
Gectimi enfeksiyonun acaba ?

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Gectimi enfeksiyonun acaba ?
Hahir malesef dahada artiyor sanki

Canm.ilk önce idarar vermeden önce iyice yuyun başta ile kurulan sora ver testi bendede hep enfeksiyon cikiyo korkma canm.dr ilac fln yazmadimi?
Evet ole yapyrmda hic düşmüyor değer ilac kullandim uc defa fayda etmiyor isde baska testler yapildi sonucuna gore enfeksiyon bolumume yonlendrcem dediler

Evet ole yapyrmda hic düşmüyor değer ilac kullandim uc defa fayda etmiyor isde baska testler yapildi sonucuna gore enfeksiyon bolumume yonlendrcem dediler
Bendede çıktı cnm lökosit +3 tu 2 kez toz antibiyotik kullandım hiç değişmedi idrar kulturu bakıldı üreme olmadığı için bol su iç sadece dedi akıntı hala çok fazla başlarda kafama çok takıyordum erken doğum olabilir demişti çünkü doktor şuan 35 haftadayım gidiyoruz bakalım sona doğru

Tüm sayfalar yüklendi.