Idrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 677 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayı

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 24+5 haftalık hamileyim bugun doktora gittik idrar yolu enfeksiyonum vardi zaten bugunki tahlillerden sonra hap ve fitil verdi idrar yolu enfeksiyonu erken dogum riskini arttirir dedi ve bu beni korkuttu bu durumu yasayipta erken dogum yapan varmi

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Hem idrar yolu hem rahim içi enfeksiyon var şuan 34+4 deyiz 27 de sancılarım ve kasılmalarım başladı ilaçlarla doğumu ertelediler hep

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligin başından beri enfeksiyon ile mücadele veriyorum bende sürekli çıkıyor kasılmalarım da var ama doktor hiç erken doğum riskinden bahsetmedi 36. Haftaya giriyoruz yarın çok şükür, ben hala ilaç kullanıyorum enfeksiyondan dolayı bir türlü geçmedi

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligin başından beri enfeksiyon ile mücadele veriyorum bende sürekli çıkıyor kasılmalarım da var ama doktor hiç erken doğum riskinden bahsetmedi 36. Haftaya giriyoruz yarın çok şükür, ben hala ilaç kullanıyorum enfeksiyondan dolayı bir türlü geçmedi
Belki hamileden hamileye değişiyordur bende de hala devam ediyor aşırı akıntı var doktorlar her an doğum yapabilirsin dedi bekliyoruz

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğum ihtimali diyebilmek için rahim ağzında açılma kasılma ile birlikte şiddetli ağrı girmesi gibi belirtiler olması gerekir demişti doktor yani tek bir sebep erken doğuma yol açmaz demişti bence içinizi ferah tutun hamilelikte en çok stresin bebek üzerinde olumsuz etkileri olduğunu düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah vaktinde sağlıkla kucağıniza alırsınız 🙏
Belki hamileden hamileye değişiyordur bende de hala devam ediyor aşırı akıntı var doktorlar her an doğum yapabilirsin dedi bekliyoruz

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bizim doğum yakın maalesef açılma sancı ve kasılmalar devam ediyor rahim yorulmuş dedi karnım filan düştü aşağı bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanımlar merhaba 24+5 haftalık hamileyim bugun doktora gittik idrar yolu enfeksiyonum vardi zaten bugunki tahlillerden sonra hap ve fitil verdi idrar yolu enfeksiyonu erken dogum riskini arttirir dedi ve bu beni korkuttu bu durumu yasayipta erken dogum yapan varmi
Sadece idrar yolu enfeksiyonu dikkat edersen zorlamaz o yüzden içini ferah tut

Son düzenleme:

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Katı böyle sümük gibi yeşilimsi Bi akıntı geliyor rahim için idrarda enfeksiyon görünmüyordu ama kanda görünüyordu daha sonra idrarda da başladı

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Katı böyle sümük gibi yeşilimsi Bi akıntı geliyor rahim için idrarda enfeksiyon görünmüyordu ama kanda görünüyordu daha sonra idrarda da başladı
Geçmiş olsun cnm ya çok fazlaymış enfeksiyonun bnm doktorum sürekli yıkama demsiti bide kuru tut demişti ıslaklık enfeksiyonu hemen kaparmiş

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Sadece idrar yolu enfeksiyonu ya içini rahat tut sen bol bol da su iç doktorunun dedikleriyle birlikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar