İdrarda kan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan İdrarda kan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,541 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İdrarda kan
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aras annesi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sağlık ocağına gitmiştim ıkindin idrara sıkışık gel, tekrar bakalim dedi eğer ayni cikarsa düşük riski var hemen doktora git yarin dedi 😔

Insallah canim saolasin. Peki hamile olduğumu öğrendiğim leke hala devam ediyor bu normal mi.sizce?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah bize bağışlar 🤗😍
Çok geçmiş olsun canım Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Belki yerleşme kanaması oldu farkına varmadan idrara karıştı kötü düşünme belki hiç bebekle alakası olmayan bi durum taş kum vs
Kist var demisti doktor ve ben o ay hamile kaldim adetle atılıyor sanirim kist adet de olmayınca acaba kist gidiyor olabilir mi 🙆

Çok geçmiş olsun canım Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin

Çok geçmiş olsun canım Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin
Çok geçmiş olsun canım Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin
Amin canimm insallahhh tek dileğim bu🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kist var demisti doktor ve ben o ay hamile kaldim adetle atılıyor sanirim kist adet de olmayınca acaba kist gidiyor olabilir mi 🙆
kendi kendine eriyip yok olabilir ama gebe olduğun için herhangi bi kan gelmesi yerleşme dışında iyi olacağını sanmıyorum kist varsa bile kistin yumartalıklarındadır rahim içinde değil adet kanaması da olamaz çünkü hamile kaldığın için adet olamazsın bunun için en iyi sonucu doktorda öğrenebilirsin ama riske girme biran evvel doktora git derim yerleşme yeri vs de kanama yapabilir en azından ilaç kullanarak bebeğini sağlıklı duruma getirebilirsin. Hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın 🤲

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
IMG-20210421-WA0000.jpeg

Çok özür dileyerek bunu atiyorum. Bu geldi düşük mü bu bilginiz var mi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canm sadece bununlamı sınırlı yoksa varmı kanaman
Ekli dosyayı görüntüle 693

Hiç bi yorum yapamıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 693

Hiç ağrı varmı bunun dışında bel kasık mide bulantısı bu daha çok içeride kanama olmuş ve atılmış pembe kan varmı normalde sadece bu şekilde mi

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Canm sadece bununlamı sınırlı yoksa varmı kanaman
Böyle bisey geldi ama bunun dışında 3 gundur cok hafif ara ara kahverengi leke geliyor canim. Yarin hastaneye gitcem 😔

Hiç bi yorum yapamıyorum

Hiç ağrı varmı bunun dışında bel kasık mide bulantısı bu daha çok içeride kanama olmuş ve atılmış pembe kan varmı normalde sadece bu şekilde mi
Mide bulantısı var karin agrim var sanki regl olacak gibiyim ara ara giriyor. Pembe kan yok kahve leke var damla damla ama hemen hemen her wc ye gittiğimde oluyor 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar