İdrarda kan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan İdrarda kan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,498 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İdrarda kan
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aras annesi

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Hm anladım rabbim yardımcın olsun inşallah
Teşekkür ederim amin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım yazarsın sonuçlarını hakkınızda hayırlısı olsun 🤲
Canim bugunde 804 cikti 2 gun önce 285 ti iki kattan fazla artmis galiba kimyasal değil doktor bakti bugun kan gelmesi onemli degil dedi ve kanamam da kesildi 🙏🤗

İnşallah canım yazarsın sonuçlarını hakkınızda hayırlısı olsun 🤲
Canim bugunde 804 cikti 2 gun önce 285 ti iki kattan fazla artmis galiba kimyasal değil doktor bakti bugun kan gelmesi onemli degil dedi ve kanamam da kesildi 🙏🤗

Son düzenleme:

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Acile gittik Kimyasal gebelik dedi. 😔

Yarin hastaneye gtcem canim ama sağlık olsun basta çok üzüldüm ama önemli bisey degilmis bu kadınların %70 inde görülüyormus. Düşük de degilmis ayrıca adetle atılıyor çoğu kadinda farketmiyormus. Nasip artik baska aylara hamile duasi kabul olur beni de unutma dualarında 🤗

Testte ve kanda pozitif çıkıyor ama aslinda kese olusmuyormus canim düşük gibi de olmadan regl olduğunda atılıyormus kanla birlikte belki farkında olmadan çoğu kadin geciriyormus bunu.

Testte ve kanda pozitif çıkıyor ama aslinda kese olusmuyormus canim düşük gibi de olmadan regl olduğunda atılıyormus kanla birlikte belki farkında olmadan çoğu kadin geciriyormus bunu.

Kimyasal gebelik falan dediler mi sana peki bakalim yarin ne olacak kadin doğuma gidecegim acilde öğrendim kimyasal gebelik olduğunu.
yok bana dememişti benim ki bebek rahim ağzıdaymış düşük tehlikesi demişti üzülme kimsayal gebelikte olsa diger aylarda saglıklı Bi gebelik olur inşallah stres yapma kendine Bi bak kadın dogumda ne diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.