Ikili tarama sonucum

• Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf kuşum tarafından oluşturulan Ikili tarama sonucum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,133 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikili tarama sonucum
Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zumra34

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
icim icimi yiyor iki gundur bugun galiba hareketlerini hissettim yediklerim bogazima dizildi.esime dedimki bu cocugun iyice harketlendiginde ya bisey cikarsa ve biz bi karar vermek zorunda kalirsak ben nasil alin diyebilirim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah buyuk sabirlar versin cok zor

Aynen fiyatlar cok ucuk bi kan icin bu kadar ucretler cok fazla karsilayamayanlar napcak.doktor iki hafta sonra 16 haftada uclu taramayla karnindan amnion sivisi alalim dedi ondada bebege bisey olma riski var napcagmi sasirdim inanin

Aynen fiyatlar cok ucuk bi kan icin bu kadar ucretler cok fazla karsilayamayanlar napcak.doktor iki hafta sonra 16 haftada uclu taramayla karnindan amnion sivisi alalim dedi ondada bebege bisey olma riski var napcagmi sasirdim inanin

Ben hastanede bunlari duyunca yikildim resmen doktorda daha kotu bisey var demedim niye agliyosun dedi yanilma payida var ama yapilmasi lazim dedi.bende tip fakultesindende randevu aldim bide baska doktorlardan gorus almak istedim bakalim ordakiler ne derlerse.insallah bi hayirli haber alirim cok bunaldim

Ben hastanede bunlari duyunca yikildim resmen doktorda daha kotu bisey var demedim niye agliyosun dedi yanilma payida var ama yapilmasi lazim dedi.benjde tip fakultesindende randevu aldim bide baska doktorlardan gorus almak istedim bakalim ordakiler ne derlerse.insallah bi hayirli haber alirim cok bunaldim
Benimde dörtlü test sıkıntılı ama çok sıkıntı yapmıyorum emin ol o testleri yaptıranların yüzde 90 sine riskli deniliyor ve çocuk sapasağlam doğuyor. O testleri yapan laborant ark kendi bizzat söyledi hata payı yüksek diye hem tanı testi değil tarama testi. Yaşın da yüksekse direk risk diyorlar zaten. Hiçbir şey olmaz olsa da biz imanlı insanlarız dicez gönlünü ferah tut

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
Ben sivi aldirmadim tavsieyede etmem
Banadaa kimse sorsam sakin aldirma dedi aldirmiycam cok sagol canim

Benimde dörtlü test sıkıntılı ama çok sıkıntı yapmıyorum emin ol o testleri yaptıranların yüzde 90 sine riskli deniliyor ve çocuk sapasağlam doğuyor. O testleri yapan laborant ark kendi bizzat söyledi hata payı yüksek diye hem tanı testi değil tarama testi. Yaşın da yüksekse direk risk diyorlar zaten. Hiçbir şey olmaz olsa da biz imanlı insanlarız dicez gönlünü ferah tut
Ben cok stres yapiyorum daha yasim 32 ama her doktora gidisimde biseymi diyecekler diye icim hopluyo.Allah size ve tum evlatlarimiza saglik sihhat versin insallah

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
Banadaa kimse sorsam sakin aldirma dedi aldirmiycam cok sagol canim

Ben cok stres yapiyorum daha yasim 32 ama her doktora gidisimde biseymi diyecekler diye icim hopluyo.Allah size ve tum evlatlarimiza saglik sihhat versin insallah
Amin inşallah canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar