Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi???

• Konbuyu başlatan DuhA
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuhA tarafından oluşturulan Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,228 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi???
Konbuyu başlatan DuhA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda merak ettiğim sonuçlarınız paylaşırsanız sevinirim. Birde bu test için özel mi devlet mi tavsiye edersiniz?
Ben özelde yaptırdım 400 tl Özel maltepe tip merkezi doktorum Ayşegül Ünal hanim kendisi o kadar o ilgili bir doktor ki 15 dakika ilgileniyor ultrasonda bebeğin her detayını gösterip anlatıyor ikili test için ultrasonda bakan doktor beyde çok ilgili ve tecrübeli.Su an avrupa yakasına taşıdığım için doktorumu bırakmak zorunda kaldım çok üzülüyorum çünkü gerçekten çok ilgili ve bilgiliydi.Cinsiyet içinde kıza benziyor demişti taşınınca buradaki doktorum erkek dedi ama içim rahat etmedi dün başka bir doktora gittim o da erkek olduğuna emin değilim kıza benzettim ben dedi bugünde başka bir dra ultrason resmini gösterdim kesin kız dedi hatta anlattı detaylı ama ins 3 mayısta detaylı ultrasonum var belli olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar