İkinci bebek 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan İkinci bebek 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,836 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı İkinci bebek 😍
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kesi yerinin iyileşme si icin canim benim doktorum en az iki sene cocuk yapma dedi ic kanama geçirdim diye içerde kanamam durmayinca rahim duvarini yakarak durdurdular kanamayi sağlıklı gebelik icin korunmalisin demisti 5 yıl sonra yaptım çocuk kizim olucak 34+4 um şimdi hic bir sorun yaşamadım cok şükür
Anladım cnm bende henüz bilmiyorum ama sorun olmazsa 2 bebeği dusunuyoz eşimde istiyo bende 🥰🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anladım cnm bende henüz bilmiyorum ama sorun olmazsa 2 bebeği dusunuyoz eşimde istiyo bende 🥰🥰
İstiyosaniz doğumdan sonra da ayni fikirde kalirsaniz yapin tapi arkadasim 18 ay arayla hamile kaldi suan3. Oğluna hamile oda kiz olsun diye ugrasti ama oes ettim artik diyo eside 4. Kız olur yapalim diyo daha oda 28 haftalik hamile ikna edemicek bi sefer diyo 😁

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İstiyosaniz doğumdan sonra da ayni fikirde kalirsaniz yapin tapi arkadasim 18 ay arayla hamile kaldi suan3. Oğluna hamile oda kiz olsun diye ugrasti ama oes ettim artik diyo eside 4. Kız olur yapalim diyo daha oda 28 haftalik hamile ikna edemicek bi sefer diyo 😁
Annem kız diye diye 4 erkek doğurdu 😄bitek ben varım kız çocuğu olarak beni yalnız bırakmak istememiş ama demekki kısmet değilmiş😐

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Annem kız diye diye 4 erkek doğurdu 😄bitek ben varım kız çocuğu olarak beni yalnız bırakmak istememiş ama demekki kısmet değilmiş😐
Hehe benim annemde oğlanı bulmak icin 3 kız doğurmuş 4. Erkek olmus ta durmuş 🤣🤣🤣 simdi bazen sinirlenince kardesime seni bulucam diye ne cektim hayırsız diyo 🤣🤣

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Hehe benim annemde oğlanı bulmak icin 3 kız doğurmuş 4. Erkek olmus ta durmuş 🤣🤣🤣 simdi bazen sinirlenince kardesime seni bulucam diye ne cektim hayırsız diyo 🤣🤣
Haha😂benim annem de kardeşlerimi kız niyetine doğurduğu için makyaj olsun elbise olsun onların uzmanlık alanları😂😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Heheh benim kardeşimde ayni 3 kizin arasinda kalinca yemekti temizlik ti elinden her is gelir 🤣
Ay Allah ne etmesin kardeşini alan yaşadı o zaman 😂🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heheh benim kardeşimde ayni 3 kizin arasinda kalinca yemekti temizlik ti elinden her is gelir 🤣
Ay Allah ne etmesin kardeşini alan yaşadı o zaman 😂
Bende çoğunlukla erkek gibi takılırdım annem hep derdi 4 kız Bi oğlum var diye evlendikten sonra biraz hanım hanımcık oldum🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ay Allah ne etmesin kardeşini alan yaşadı o zaman 😂🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay Allah ne etmesin kardeşini alan yaşadı o zaman 😂

Bende çoğunlukla erkek gibi takılırdım annem hep derdi 4 kız Bi oğlum var diye evlendikten sonra biraz hanım hanımcık oldum🤣
Kardesimi alan geri bırakıyor 🤣 ikinci evliligini yaptı 24 yasinda suan hamarat ama gecimi zor maço takılıyor biraz 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar