İkinci çocuk stresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan İkinci çocuk stresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı İkinci çocuk stresi
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canlarım ya ben ikinci anne olucam a ma ya kızım hırçın zaten zor büyüyo sizce doğumdan sonra kıskançlık olur mu 3 yaşına gircek okula göndermeli miyim doğumfan sonra şimdiden teşekkür ederim yardım edin

Kızlar canlarım ya ben ikinci anne olucam a ma ya kızım hırçın zaten zor büyüyo sizce doğumdan sonra kıskançlık olur mu 3 yaşına gircek okula göndermeli miyim doğumfan sonra şimdiden teşekkür ederim yardım edin
Hayırlı olsun bebeğin canım benim oğlum 2.5 yaşındaydı abi olduğunda başta bi kıskandı tabi ama alıştı kısa sürede bide seninki kız daha çok yardımcı olabilir sana kardeşinin bezini getirirmisn ıslak mendili verirmisn diye yardm istersen benimser belki okula gönderirsen kendni bi dışlanmş düşünebilir hani o geldi beni uzaklaştırdılar gbi nebliyim sen bilirsn tabi canım stres yapma büyürler😊😉

Sybm

Guest
rank
Benimki 6 yaşında bile kıskanıyor

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm olur öle kıskançlıklar sonra geciyo alısıyorlar birbirine. Bnm 3 tane en büyük 3 5 yasında alısrılar hepsi birbirine bebeğşn beşiğşni bile sallayıp uyutuyolar ona sarkı sölüyolar aglayınca anne bebek mamma istiyo diolar vs. Alısır o dazamanla. Okul konusuda cocuga göre değişir alıcı bi zekası varsa 4 de yolla kreş yada sıbyan mektebi gşbi yerlere. Okula alıstırma oluyor hemde cocuk ewde sıkılmaz. Bu sürede sende bebekle ilgikenirsin. Ben yollucam insallah yaza 4 olucak o zaman sıbyan mektebine.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 13 yaşında bı istiyor bı istemiyor düşün artık kendine dert etme inşallah ikinci çocuk olunca hepimize Allah kolaylık versin inşallah ❤️😇🍀

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Cnm olur öle kıskançlıklar sonra geciyo alısıyorlar birbirine. Bnm 3 tane en büyük 3 5 yasında alısrılar hepsi birbirine bebeğşn beşiğşni bile sallayıp uyutuyolar ona sarkı sölüyolar aglayınca anne bebek mamma istiyo diolar vs. Alısır o dazamanla. Okul konusuda cocuga göre değişir alıcı bi zekası varsa 4 de yolla kreş yada sıbyan mektebi gşbi yerlere. Okula alıstırma oluyor hemde cocuk ewde sıkılmaz. Bu sürede sende bebekle ilgikenirsin. Ben yollucam insallah yaza 4 olucak o zaman sıbyan mektebine.

Hayırlı olsun bebeğin canım benim oğlum 2.5 yaşındaydı abi olduğunda başta bi kıskandı tabi ama alıştı kısa sürede bide seninki kız daha çok yardımcı olabilir sana kardeşinin bezini getirirmisn ıslak mendili verirmisn diye yardm istersen benimser belki okula gönderirsen kendni bi dışlanmş düşünebilir hani o geldi beni uzaklaştırdılar gbi nebliyim sen bilirsn tabi canım stres yapma büyürler😊😉
Teşekkür ederim herkezin çocupu hayırlı evlat olsun inşallah haklısın biraz kardeşine alışması gerek

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Belli olmaz çocuğa göre değişiyor benim oğlumda kıskanıyor ama belli etmiyor okula gittiği içinde şanslıyım çünkü yanımda annem olmasına rağmen çok zorlanıyorum hiç kolay değilmiş

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım Bnde ikinciye hamileyim.oglum 11 yaşında.oğlum çok erkek istedi.ama şansımıza kızımız olucak.simdiden kıskanıyor.onun çok oyuncağı olucak diyo.

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim ucuncu oldu bes yaşında ufagim illaki oluyo kiskanclik ağlama krizleri ile başladık anaokulunq gidiyodu ama doğuma yakin gitmemeler başladı okulda çözüm olmadi ağladığı için ara vermek zorunda kaldık suan 3 aylik bebegim anca kabullendi okuluna gitmeye başladı

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 5 yaşında oda ilk başlarda çok kiskaniyordu simdi o kadar belli etmiyor ama esim ne zaman karnima elini koysa sevicekmis gibi yanasip babasina kendini sevdiriyor ona biseyler almaya basladikca bana ne aldiniz bana ne alicaksinjz diyo ana okuluna baslicak inşallah bende senin gibi endiseliyim inşallah herşey yolunda gider birbirlerine bir an önce alisirlar 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.