Konumuz ikinci çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Konumuz ikinci çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,107 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konumuz ikinci çocuk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Ara açmak istemiyorsan 3 yaş ideal bence benim iki yaş var zorlanıyorm

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Valla cnm ilk başta bende senin gibi düşündüm ama büyüyünce zor oluyor şuan oğlum iki yaşında hiç yerinde durmuyor cnm yani ideal yasa 3-4 diyorlar genelde

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Zümre ben senin iki çocuğun var sanıyorum🤨

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Zümre ben senin iki çocuğun var sanıyorum🤨
Yok canim benim ne ikisi 1 tanecik oğluşum var🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ara açmak istemiyorsan 3 yaş ideal bence benim iki yaş var zorlanıyorm
3 yaş da çok geç degil mi acaba

Valla cnm ilk başta bende senin gibi düşündüm ama büyüyünce zor oluyor şuan oğlum iki yaşında hiç yerinde durmuyor cnm yani ideal yasa 3-4 diyorlar genelde
Sanki 3 4 bana gec gibi geldi ama bilemedeim

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2. Cocugu Düşünmüyorum 😂😂 ama 3yas ideal gibi 2yas sendromu oluyor en azından onu atlatmali diye düşünüyorum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim benim ne ikisi 1 tanecik oğluşum var🤗

3 yaş da çok geç degil mi acaba

Sanki 3 4 bana gec gibi geldi ama bilemedeim
Canım şuan bebeğin küçük ayaklandigi zaman anlayacaksin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cnim merhabalar 😘
Benim kızımla oğlumun arasında 6 yaş var bence 3 4 daha iyi ikinci bebeğim yaşasaydı 4.5 yaş olacaktı aralarında yani en ideal bana göre o hani sen bilrsm her şekilde zorlanıyorsun benim bebgim kız o uyuyana kadar oğlum beni bekliyor uyusun da dışarda motor sürelim oyna diye iş seni mi yapaym oğlum la mi oynayayım hep iş hem oyun derken kız geri uyanıyor döngü öyle devam 🤣🤣

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2. Cocugu Düşünmüyorum 😂😂 ama 3yas ideal gibi 2yas sendromu oluyor en azından onu atlatmali diye düşünüyorum
Birtane saglik li bir kizim olsun çok istiyorum❤❤

Canım şuan bebeğin küçük ayaklandigi zaman anlayacaksin
Ay korkutma beni bende öyle düşünüyorum şuan sesiz ayaklanınca fikrim değişe bilir

Er
Cnim merhabalar 😘
Benim kızımla oğlumun arasında 6 yaş var bence 3 4 daha iyi ikinci bebeğim yaşasaydı 4.5 yaş olacaktı aralarında yani en ideal bana göre o hani sen bilrsm her şekilde zorlanıyorsun benim bebgim kız o uyuyana kadar oğlum beni bekliyor uyusun da dışarda motor sürelim oyna diye iş seni mi yapaym oğlum la mi oynayayım hep iş hem oyun derken kız geri uyanıyor döngü öyle devam 🤣🤣
Erkende olsa geç de olsa senin dediğin gibi zorluğu oluyor rabbim yardimcimiz olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Birtane saglik li bir kizim olsun çok istiyorum❤❤

Ay korkutma beni bende öyle düşünüyorum şuan sesiz ayaklanınca fikrim değişe bilir

Er
Erkende olsa geç de olsa senin dediğin gibi zorluğu oluyor rabbim yardimcimiz olsun
Aynen öyle canım çok birşey farktmiyor az daha büyüsün yap bence herşey zamanında ve yaşın gençken güzel emin ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar