Konumuz ikinci çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Konumuz ikinci çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,111 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konumuz ikinci çocuk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valla 2-3 sene önceyi düşünüyorum ev aldığımız paraya şimdi araba alınıyor onun için ben ikinci çocuğu hiç düşünmüyorum tabii gene Allahın takdiri ne olur bilinmez de

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Canim bence en ideal yas 2 yas olmali aralarinda

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay Aynii hangi ay 😘😘😘
Eylül ayı sen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣Yok kız sağlık olsun herşey kader kısmet
Aynen saglik olsun yürüsün de

Bence ideal 3 te zaten karında oluyor ama büyük çocugu okulla yazdirilken ne yaparsın bilemem tabi biraz okulla gitmekistemiyorlar da benim oğlum 6 yaşında kızım 8 aylık ben kendim böyle olsun istedim çünkü o zamanlar da durumuz iyi değildi şimdi çok şükür bereket gibi geldi kizim

Sakın ha sakın yapmayin bazen ben sanki sinir krizi geçiriyorum çok zor hazır kimi zaman eşime bile vakit ayiramiyorum çok Zor bana tek çocuk daha iyi çünkü benim kızım Zor bir bebek ömrümün yiyor biz böyle olacağını hiç bilmiduk sakin olsun isterdik ama öyle olmuyor bazen sinirden ağlıyorum bile
Kiz ALLAH seni tek çocuk güzel ama birtane kardeşi olsun isterim valla ben bile bazen kendime eşime zaman ayıramıyorum birde iki de ne yaparim bilemem

😂😂tecrübeli olanlar nasil da korkutuyor zatan eşimde şuanlik istemiyor sen dersin o bakip büyütüyor da yorulmuş istemiyor

Benim de oğlum 10. Ayına girecek ama 2 çocuğa bedel durumda koltuk tepelerinden indiremiyorum sadece emekliyo yürüse dünyayı satar cebine harçlık yapar herhalde😅 oyüzden ben 2. Çocuğu düşünmüyorum ama olursa en azından 3 4 yaşına girdikten sonra düşünürüm.🥰🌸
😂😂😂kahkaya attim dünyayı satar ne 😂😂 o derece bilmem benim oğlum şuanlik iyi ama yürüyünce bilemem tabi

Tatlım benim de bir oğlum var 1yaşına yeni girdi ve bən tamı tamına 8aylık hamileyim😁😅 Şimdi sən düşün yani bana soracak olursann zorlanıyor muyum evet zorlanmak dediysəm hamilelik zorluyor en çokda sıcaklar zorluyor yani benim açımdan en ideal yaş farkı 1 yaş 3 buçuk ay falan yani kəndi doğumum da öyle tesadüf ediyor 🙂
Ya işte de getirsen zorluğu oluyor geç de getirsen zorluğu oluyor

Benim kizimin 3 yaşı var ben 2cisine hamileyim 🇦🇿
Ne guzel çıktıktan sonra zorlugundan bahsedersin ama insaALLAH iyi huylu olur

E
Valla 2-3 sene önceyi düşünüyorum ev aldığımız paraya şimdi araba alınıyor onun için ben ikinci çocuğu hiç düşünmüyorum tabii gene Allahın takdiri ne olur bilinmez de
Evet herşey çok pahali ama her bebek rizkiyla geliyor herşey çok pahali diye de oğlumun kardeşsiz kalmasını istemiyorm

Canim bence en ideal yas 2 yas olmali aralarinda
Bende cevaplardan sonra 2 de 3 olur ne biliyim bazileri iki çocukla cok rahat dedik bende öyle olabilirmiyim😂😂

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eylül ayı sen

Kiz ALLAH seni tek çocuk güzel ama birtane kardeşi olsun isterim valla ben bile bazen kendime eşime zaman ayıramıyorum birde iki de ne yaparim bilemem

😂😂tecrübeli olanlar nasil da korkutuyor zatan eşimde şuanlik istemiyor sen dersin o bakip büyütüyor da yorulmuş istemiyor

😂😂😂kahkaya attim dünyayı satar ne 😂😂 o derece bilmem benim oğlum şuanlik iyi ama yürüyünce bilemem tabi

E
Evet herşey çok pahali ama her bebek rizkiyla geliyor herşey çok pahali diye de oğlumun kardeşsiz kalmasını istemiyorm

Bende cevaplardan sonra 2 de 3 olur ne biliyim bazileri iki çocukla cok rahat dedik bende öyle olabilirmiyim😂😂
Şubat benden küçükmussun ay la cnm

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Birtane saglik li bir kizim olsun çok istiyorum❤❤

Ay korkutma beni bende öyle düşünüyorum şuan sesiz ayaklanınca fikrim değişe bilir

Er
Erkende olsa geç de olsa senin dediğin gibi zorluğu oluyor rabbim yardimcimiz olsun
Rabbim inşallah hayırlısıyla nasip eder sağlıklı prensesin olur 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eylül ayı sen

E

Valla herkesin kendi düşüncesi ben rızkıyla geldiğine inanmıyorum benim bebeğim hasta doğdu sadece geçen ay doktorlara hastanelere harcadığım para 10 bini buldu bir dahaki ay tekrar kontrolleri var bi 10 bin daha gidecek 3-4 yaşına kadar böyle devam edecek bizim kira 3500 eşimin maaşı yeni zamla 15 bin oldu ve ailemizde kimse de böyle doğan bebek yok.Rızkı Allah veriyor nasıl olsa diye değilde kendine güveniyorsan yaparsın sonuçta eşeğini önce sağlam kazığa bağlayacaksın sonra Allah’a tevekkül edeceksin.Ben kendime güvenmiyorum şahsen ve kardeşle büyüdüm o kadar da yakın değiliz aramaz sormaz bile kardeşi çok da büyütmemek lazım, hep ben arıyorum kardeşimi 5 dakika konuşur kapatır.Ondan böyle düşünüyorum herkesin kendi hayatı 😊

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Şubat benden küçükmussun ay la cnm
🤗🤗ne güzel yaşıtı mı buldum

Rabbim inşallah hayırlısıyla nasip eder sağlıklı prensesin olur 🤲
Amin canim

Valla herkesin kendi düşüncesi ben rızkıyla geldiğine inanmıyorum benim bebeğim hasta doğdu sadece geçen ay doktorlara hastanelere harcadığım para 10 bini buldu bir dahaki ay tekrar kontrolleri var bi 10 bin daha gidecek 3-4 yaşına kadar böyle devam edecek bizim kira 3500 eşimin maaşı yeni zamla 15 bin oldu ve ailemizde kimse de böyle doğan bebek yok.Rızkı Allah veriyor nasıl olsa diye değilde kendine güveniyorsan yaparsın sonuçta eşeğini önce sağlam kazığa bağlayacaksın sonra Allah’a tevekkül edeceksin.Ben kendime güvenmiyorum şahsen ve kardeşle büyüdüm o kadar da yakın değiliz aramaz sormaz bile kardeşi çok da büyütmemek lazım, hep ben arıyorum kardeşimi 5 dakika konuşur kapatır.Ondan böyle düşünüyorum herkesin kendi hayatı 😊
Tabii ki de canım kendine güvenmeden ikinci çocuk planı düşünmemen lazım bu her konu için geçerli Evet Milyarder değilim Ama yine kendime de güveniyorum Şahsen ben 6 kız kardeşiz ve bir gün konuşmadığımız gün olmadığı için kardeşliğin ne kadar güzel olduğunu benim açımdan iyi olduğunu bildiğim için oğlumun da kardeşsiz kalmasını istemiyorum Tabii ki oğlumun kardeşi olduğunda da bu onunla ikisinin anlaşacağı anlamına da gelmiyor büyüdükleri zaman Rabbim senin evladına da şifa versin inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
En ideali 3-4 yaş ilk çocuğun kendi ifade edip seni anlayabilmesi önemli canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende artik öyle düşünüyorum canim birde oğlumun hırıltısı var 5 gün hastanede yattık hava falan verildi evde de hava veriyorum ama hala hırıltısı geçmedi Neden acaba önereceğim bir şey var mı
Geçmiş olsun canım kaç aylıktı kuzucuk. Buhar iyi gelir ilaç serum koyuyor musun bir de terini üstünde kurutma ona dikkat et kalın giydirme terlerse mutlaka değiştir

Tüm sayfalar yüklendi.