Konumuz ikinci çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Konumuz ikinci çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,126 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konumuz ikinci çocuk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
E
Maşallah 🧿 büyüdü kuzucuk. Dediklerime dikkat et canım zamanla geçer azıcık sıcak yakmayacak şekilde besinler de verebilirsin
Evet canim ya🤗 zaman çok hızlı geçiyor doktorun verdiği ilac var ama onları birisi 7 gün kullanıp bıraktım diğeri de 3 gün Doktor böyle tavsiye etmişti normal içine serum Buhar makinesine koyuyorum acaba ilaçları koysam da bir zararı olur mu çünkü doktor 7 gün ve 3 gün kullanıp bırak demişti

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
E
Evet canim ya🤗 zaman çok hızlı geçiyor doktorun verdiği ilac var ama onları birisi 7 gün kullanıp bıraktım diğeri de 3 gün Doktor böyle tavsiye etmişti normal içine serum Buhar makinesine koyuyorum acaba ilaçları koysam da bir zararı olur mu çünkü doktor 7 gün ve 3 gün kullanıp bırak demişti
İlaç verme o zaman canın serumu günde iki defa sabah akşam nefes almakta zorlanirsa üç defa verebilirsin yeterli olur. Zamanla da geçecek Allah'ın izniyle 🤲❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
🤗🤗ne güzel yaşıtı mı buldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim

Tabii ki de canım kendine güvenmeden ikinci çocuk planı düşünmemen lazım bu her konu için geçerli Evet Milyarder değilim Ama yine kendime de güveniyorum Şahsen ben 6 kız kardeşiz ve bir gün konuşmadığımız gün olmadığı için kardeşliğin ne kadar güzel olduğunu benim açımdan iyi olduğunu bildiğim için oğlumun da kardeşsiz kalmasını istemiyorum Tabii ki oğlumun kardeşi olduğunda da bu onunla ikisinin anlaşacağı anlamına da gelmiyor büyüdükleri zaman Rabbim senin evladına da şifa versin inşallah
Benim ki erkek diyedir belki pek ortak noktamız yok, sevmediğimizden değil de 😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
V
Eylül ayı sen

Aynen saglik olsun yürüsün de

Kiz ALLAH seni tek çocuk güzel ama birtane kardeşi olsun isterim valla ben bile bazen kendime eşime zaman ayıramıyorum birde iki de ne yaparim bilemem

😂😂tecrübeli olanlar nasil da korkutuyor zatan eşimde şuanlik istemiyor sen dersin o bakip büyütüyor da yorulmuş istemiyor

😂😂😂kahkaya attim dünyayı satar ne 😂😂 o derece bilmem benim oğlum şuanlik iyi ama yürüyünce bilemem tabi

Ya işte de getirsen zorluğu oluyor geç de getirsen zorluğu oluyor

Ne guzel çıktıktan sonra zorlugundan bahsedersin ama insaALLAH iyi huylu olur

E
Evet herşey çok pahali ama her bebek rizkiyla geliyor herşey çok pahali diye de oğlumun kardeşsiz kalmasını istemiyorm

Bende cevaplardan sonra 2 de 3 olur ne biliyim bazileri iki çocukla cok rahat dedik bende öyle olabilirmiyimv
Vallha canim ben hep tek çocuk tarafindaydim acikcasi 2. Hic düşünmüyordum Ama Rabbim 8 seneden sonra nasip etti

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki erkek diyedir belki pek ortak noktamız yok, sevmediğimizden değil de 😊
Ay ALLAH seni bende sandim kkiz kardeşin öyle erkek kardeşle nekadar konuşabilirsin ki canim

V

Vallha canim ben hep tek çocuk tarafindaydim acikcasi 2. Hic düşünmüyordum Ama Rabbim 8 seneden sonra nasip etti
Ama bak kötü mu oldu

Tüm sayfalar yüklendi.