Konumuz ikinci çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Konumuz ikinci çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,114 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konumuz ikinci çocuk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Benim oğlumda 13 aylık canım millet çok bekleme hemen bitane daha yap diyo çok biliyorlar ya 😂😂benim fikrim bı iki üç yaş olsun ben 2 yaşına girmeden yapmam ne çok ara olmalı nede erkenden yapmalı bence bide benim gibi çok hareketli bi çocuğun varsa bidaha bidaha düşünmeli insan😂😂hem daha benim oğlumun ne yazikki uykusu düzene girmedi bence tabiki benim fikrimde seninkide baya küçükmüş biraz bekle derim

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz iyisinizdir insaALLAH❤😊 en ideal 2inci çocuk nezaman düşünülmeli aralarında fazla yaş Olmasını da istemiyorum oğlum şu anlık 8 ayına girecek Tabii şuanlik düşünmüyorum da fikirlerinizi merak ediyorum
Açıkçası ben ikinci çocuğu kızım 6 yaşına girdikten sonra düşündüm ve hiç pişmanda değilim.. 32 haftalık hamileyim şuan kızım bana bi anne şefkati ile ilgileniyor..geçen gün dediki "anne bebekliğimde sen bana baktın,şuan ise ben sana bakacağım" bu konuşmasından sonra gözyaşlarımı tutamadım.. Rabbim bizim evlatlarımızın kalbinden merhamet eksik etmesin,evlatlarımızı herdaim korusun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Am
Açıkçası ben ikinci çocuğu kızım 6 yaşına girdikten sonra düşündüm ve hiç pişmanda değilim.. 32 haftalık hamileyim şuan kızım bana bi anne şefkati ile ilgileniyor..geçen gün dediki "anne bebekliğimde sen bana baktın,şuan ise ben sana bakacağım" bu konuşmasından sonra gözyaşlarımı tutamadım.. Rabbim bizim evlatlarımızın kalbinden merhamet eksik etmesin,evlatlarımızı herdaim korusun
Amin canim🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok yok canim bende şuan düşünmüyorum ama millet getir beraber büyüsünler diye konuşuyorlar ama bakan onlar degil biziz sağlıkla 1 yaşına gelsin tosun ayaklandığı zaman nasil bir çocuk olacak sonra😂

Oyyy masallah kuzuma
Maşallah da işte olduğu yerde kalıyor Bir de bir gitse olduğu yerde tepiniyor sen ne yapıyorsun Asenam

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Am
Amin canim🤲🏻

Yok yok canim bende şuan düşünmüyorum ama millet getir beraber büyüsünler diye konuşuyorlar ama bakan onlar degil biziz sağlıkla 1 yaşına gelsin tosun ayaklandığı zaman nasil bir çocuk olacak sonra😂

Maşallah da işte olduğu yerde kalıyor Bir de bir gitse olduğu yerde tepiniyor sen ne yapıyorsun Asenam
Şükürcanım bende iyiyim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sanki ilk çocuk tek olunca yipranmiyor mu kuzum ya valla şu 1buçuk yılda ömrümden ömür gitti ama zaman hızlı geçiyor inan sanki daha dün öğrendim hamile olduğumu ama bak 8 ay geçti doğuncada zaman hızla geçer isterse arasında 10 yaş olsun çocuk insanı zaten her şekilde yoruyor en iyisi peş peşe yapıp tek seferde büyütmek bana yardımcı olan kimsede olmadı. İlk doğumu yaptım bebeğim küvöz e girdi 40 gün boyunca gidip geldim Allah kolaylık veriyor
Canım tek çocuk olunca en azından gerekli ilgiyi gosterebiliyosun bak mesela ben şu ilk oğlumu tuvalete alistiriyorum o çiş geldi deyince bazen öbürü de altını kirletmis oliyo yada emziriyorum hemen bırakıp kalkamıyorum çünkü oda agliyo hangisine koşacağımi bilemiyorum bazen 🤷yani bana göre çok zor canım küçüğüyle ilgileniyorum büyüğü kabullenmiyo agliyo benle ilgilen diyo🤦

Tüm sayfalar yüklendi.