Ikinci gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Ikinci gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikinci gebelik
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
1ci gebeliyim 12 haftamda kurtaj oldum,ikinciye hamile kaldm 5haftalikim şu an ama hiç bi hamile belirtim yok hafiften göğüslerde aru var ama baska hic bi belirtim yok sizce normal mi

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
1ci gebeliyim 12 haftamda kurtaj oldum,ikinciye hamile kaldm 5haftalikim şu an ama hiç bi hamile belirtim yok hafiften göğüslerde aru var ama baska hic bi belirtim yok sizce normal mi
Gecmis olsun basin sagolsun canim bende 3. Gebeligim inanirmisin 2 kizimda öldüm öldüm dirildim kusmaktan bas donmesinde falan bunda hicbirsey ama hicbisey hissetmiyorum

S

Sibell

Guest
Gecmis olsun basin sagolsun canim bende 3. Gebeligim inanirmisin 2 kizimda öldüm öldüm dirildim kusmaktan bas donmesinde falan bunda hicbirsey ama hicbisey hissetmiyorum
Hayırlı olsun sanada canm kaçınci haftadasın? Belirti olmaması kişiye gire değisirmis diye duydum benjm 1ci hamilelimdede hiç belirti yoktu o yuzdende canm sıkıldi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
5 haftadan sonra başlar zaten belirtiler canım mide bulantısı koku hassasiyeti vs kimi insanda hiç olmaz kimi doğuma kadar geçmez ama senin anca anca başlar daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar